Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bir sonraki bölüm King'te h.haki ve uyanış çıkmazsa Kata'nın gerisinde olduğunu kabul edicem ama bunlar çıkarsa Queen ile King yakın güçtedir demeyi bırakan olur mu emin değilim.

Bölüm efsane bir şeye benziyor. King fena karizma. Anladığım kadarıyla King'in gücü gerçekten arkasındaki alevden kaynaklanıyor. Onun tricki de bu demek ki. Sanji vs Queen bittiğini düşünüyordum zaten bu bölümde King vs Zoro bitme ihtimali yüksek.

Ben bir sonraki bölüm King'te h.haki ve uyanış çıkmazsa Kata'nın gerisinde olduğunu kabul edicem ama bunlar çıkarsa Queen ile King yakın güçtedir demeyi bırakan olur mu emin değilim.
Zoan biri meyvesini uyandırırsa nasıl olur acaba ? İmpeldowndakiler öyleydi sanırım ama bir artıları var mıydı hatırlayamadım

Sanjiciler içten içe bu vs'nin böyle oldu bittiye getirilmesinin, Queen'e verilen önemden (verilmeyen mi demeliydim :D ) ileri geldiğinin farkındalar :D

@artyomdh @Captain luffy @Bal.Porsuğu

Yok Sanji'nin Queen'i zorlanmadan yenmesini kabullenemiyenler var gibi Queen'e karşı baya zorlansaydı bu seferde çöp Queen'e karşı bile baya zorlandı denirdi Sanji için normal karşılıyorum. Queen King seviyesinde olmasa da güçlü bir karakter ve Sanji bu karakteri net bir farkla yendi.:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık