Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim karşısında ne işe yarar bilmiyorum ama hız ve dayanıklılık arasındaki böylesi bir geçişli ve girişken yapı, dövüşlerde her türlü faydadır. Bildiğin stat dağıtıyor adam dövüş içinde.
Hepsine aynı anda sahip olmak çok daha büyük bir nitelik olurdu.Hızlı bir rakibe karşı karşılık verebilmek için mecbur savunmayı düşürcek adam.King'e karşı hızlı olabilmek bir avantaj yani çünkü üst düzey savunmasından ödün verecek.Kata'nın k.hakisi büyük handikap deniyordu.O handikap bile değil bunun yanında.

Bakalım King uyanış ve h.haki gösterecek mi ? Merak ediyorum baya.

King'in ateşi savunmasını artırıyor ama ne yapıyor daha mı sert yapıyor? Ya da darbeleri ateşi ile mi karşılıyor? Bariz zarar almadığı yerlerde ateşi büyüyüp etrafını sarıyordu sanki.

King'in ateşi savunmasını artırıyor ama ne yapıyor daha mı sert yapıyor? Ya da darbeleri ateşi ile mi karşılıyor? Bariz zarar almadığı yerlerde ateşi büyüyüp etrafını sarıyordu sanki.
Ateşle karşılayıp iyileştirebiliyor muhtemelen.Ateşi olmasına rağmen kan alan saldırılar oldu adama karşı çünkü.Çok sert olduğunu sanmıyorum vücudunun.

Ulan şimdi sanji gidip king zoroyu öldürürken elinden alsa kinge de tek atsa ne gülerim.
Aslında Zoro'nun elinden kurtarması iyi olur. Soyunun son üyesi sonuçta. Zoro öldürecekken Sanji tarafından durdurulsa ve geçmişini öğrense geçmişte yaşananlar konusunda biraz daha malumatımız olurdu.

Hepsine aynı anda sahip olmak çok daha büyük bir nitelik olurdu.Hızlı bir rakibe karşı karşılık verebilmek için mecbur savunmayı düşürcek adam.King'e karşı hızlı olabilmek bir avantaj yani çünkü üst düzey savunmasından ödün verecek.Kata'nın k.hakisi büyük handikap deniyordu.O handikap bile değil bunun yanında.
Amiral statları istiyorsun sen ama :D
Kata'ya hakkını vereyim. Odaklandığı zaman Snakeman ataklarından sıyrılacak kadar hızlıydı. Yani hem hızlıydı hem de savunmasını yapmış oluyordu gözlemiyle. Ancak onun handikapı da hakinin sınırı olması, odağı dağıldığında kullanamaması.
Hız illa ki avantaj mı? O zaman savunmaya çekilir. Esnek güçler genelde olumludur. Niye bu kadar King yeriliyor anlamadım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık