Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Momı kendi adasinda isledigiyle buradaki halleri arasinda dunya kadar fark var .
Kendi adasindayken yenilmez , defansi cok yuksek tam bir canavar olarak gosterdi .
Her zaman karakterin sacmaliklari vardi ama wanoda iyice sapıttı.Bence Big Momın harcanmaması gerekiyor cunku meyvesi inanilmaz orijinal , dumduz guclu bir karakter degil, tayfasida cok renkli daha bir seyler cikabilir buyuk savaslarda .

Boyle dusunuyorum ama Zoro ve Sanji vslerini kazandi Luffy altta kalmamasi icin ona da kazandiricak . Luffy yonko yendigi icin rakip olarak gosterilen Kidle Lawda cok geride kalmasinlar ustune ustluk 2v1 vs atiyorlar o yuzden aldirabilir. Umarim alamazlar

Bir Sanji'nin dövüşüne bakıyorum birde Zoro'nun. Zoro çok etkileyici bir savaş veriyor, efsane mücadele ediyor Sanji ise bir anda birkaç arc önceden aktif etmesi gereken gücünü şimdi aktif ediyor ve tekliyor üstelik hakisiz yaptıysa bunu bu durumda güç bakımından luffy'yi geçmiş oluyor çünkü o queen'i yenememişti. Oda her şeyin temelini atıyor ve bunu çok başarılı yapıyor ama açığa çıkmasını hem çok geçe bırakıyor hemde bir anda, çok hızlı bir şekilde yapıyor ve bu rahatsız edici ve bu şu demektir ki sanji, queen'i teklediyse bu dövüşü çoktan hasır şapkalar kazandı demektir.

Not: Sanji ve taraftarlarını aşağılamıyorum, sözüm oda'ya.

Big Momı kendi adasinda isledigiyle buradaki halleri arasinda dunya kadar fark var .
Kendi adasindayken yenilmez , defansi cok yuksek tam bir canavar olarak gosterdi .
Her zaman karakterin sacmaliklari vardi ama wanoda iyice sapıttı.Bence Big Momın harcanmaması gerekiyor cunku meyvesi inanilmaz orijinal , dumduz guclu bir karakter degil, tayfasida cok renkli daha bir seyler cikabilir buyuk savaslarda .

Boyle dusunuyorum ama Zoro ve Sanji vslerini kazandi Luffy altta kalmamasi icin ona da kazandiricak . Luffy yonko yendigi icin rakip olarak gosterilen Kidle Lawda cok geride kalmasinlar ustune ustluk 2v1 vs atiyorlar o yuzden aldirabilir. Umarim alamazlar
Şundan sonra almak zorundalar. Dediğin gibi Luffy'e rakip durumu da var. Shounenlarda kural olan büyümenin her zaman kötü son olduğunu da baz alırsak buna yönelik tarih bile var. Her şey cuk oturuyor. Geriye yenilmesi kaldı. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 100)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık