Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda’nın açıklamasına göre tüm gün vücut çalışan zoro sadece haftada bir kez duş alıyor. Lağım kokması gereken tek kişi king değil :D
Karşim adam kılıç kokuyor bir kere. Ona bakarsan her gün banyo yapan Sanji'de sigara ve çeşit çeşit yemek gibi kokuyor. Zoro doğuştan temiz.

Zoro, Sanji rakiplerini şu şekikde yenmişken Luffy bir defa daha nakavt olsun Odaya fena kayarım, ban falan dinlemem.

Daha zorlu bir dövüş olabilir de kimsenin sırtında taşındığını görmeye tahammülüm yok.
Kendi jenarasyonları uyanışı göstermişken Luffy'i atlayacağını sanmıyorum. Luffy'de çizeceği için Kid ve Law'da gösterdi. Bence zor bir dövüş olacak ama Luffy meyve uyanışı da açıp farklı bir seviyede çıkacak.

Sende Kizaru öveyim derken, Marcoyu öldürmüşsün ama güzel bir yazı olmuş
Amacım Marco'yu gömmek değildi ama daha aralarında tam fight olmadan Kizaru Marco'yu tutamadı demeleri saçma geliyor dediğim gibi bence en dayanıklı sağkol Marco öyle birkaç panelde Marco indirebilecek adam Ya Prime Wb, Prime Roger'dır yada yoktu, Ama uzun süreli bir Fighta Marco'ya kaybedecek amiral yoktur.

Eğri oturup doğru konuşalım King dövüşü beni de kesmedi. Gücü konusundaki bazı mesajları dolaylı veya doğrudan aldık ama yetenekleri daha geniş yelpazede çizilebilirdi. Kral hakisi çıkmasa bile ateşle yapabileceği şeyler daha fazla olabilirdi vs. Queen'in "bu yaratıklar her koşulda yaşarlar" ya da "Zoro onu yenemez" cümlelerinin neden sarf edildiğini okuyucuya aktarmadı Oda. Bbölüm ir daha çizmeliydi King'e. Umarım yenilmemiştir de çizer :/
İşin şakası bir yana eninde sonunda düşeceğini kabullendim de bari daha çok hakkını verseydi. Mevzu Luffy olunca onlarca bölüm dövüş çiziyor, yan karakterleri hiç sallamıyor. Umarım yenilmemiştir de güzel bölümler okumaya devam ederiz. Ben buna inanmayı tercih ediyorum.

Zoro, Sanji rakiplerini şu şekikde yenmişken Luffy bir defa daha nakavt olsun Odaya fena kayarım, ban falan dinlemem.

Daha zorlu bir dövüş olabilir de kimsenin sırtında taşındığını görmeye tahammülüm yok.
Yenemezse tayfa kapatılsın zaten tek yemesinden tut denize atilmasina her seyi yasadi adam artik kazansin tum tayfa vslerini aldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 165)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık