Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun dayanıklılığı muhtemelen ırkından ya da kendine ait özelliklerinden geliyor, bu yüzden aşılamıyor.
Bu adam meyve kullanmasına rağmen ve kairoseki gibi bir dezavantajı olmamasına rağmen Kınlardan, Killer'dan falan net hasar aldı.
Bu noktada hükümet de bu seviyede adam mı yok zarar veremeyecek? Hem de handikaplı, belki de şuan ki halinden zayıf bir haline? Herkes ilk başta adam gerçekten ölümsüz falan diye düşünüyordu anlatılanlar, mangaka'nın karakteri anlatış şekline göre. Fakat hiç de öyle çıkmadı görünen kadarıyla. OP dayanıklılığı var onun dışında öyle zarar verilemez, yenilmez, yok edilmez tarzda biri değil. Öyle ki o kadar yakalanmış, yenilmiş zaten.

Kaido ile dünya asilleri aynı konumda değiller.

Kaido'nun neden affedildiğini denizcilere anlatamazsın çünkü Kaido'yu özel yapan birşey yok.Kaido bir korsan.Diğer taraf dünya soyluları ise onlar ne dese o olur.

Ancak Kaido'nun tüm yakalanmaları şeytan meyvesi yemeden öncesine aitse bu senaryo olabilir.

Neyse herkese iyi geceler arkadaşlar.
Dünya Soyluları ne derse o ise, "Bundan sonra Kaido'ya kimse karışmayacak" dedikleri takdirde, bunun sorun olmaması gerekir.

Bu adam meyve kullanmasına rağmen ve kairoseki gibi bir dezavantajı olmamasına rağmen Kınlardan, Killer'dan falan net hasar aldı.
Bu noktada hükümet de bu seviyede adam mı yok zarar veremeyecek? Hem de handikaplı, belki de şuan ki halinden zayıf bir haline? Herkes ilk başta adam gerçekten ölümsüz falan diye düşünüyordu anlatılanlar, mangaka'nın karakteri anlatış şekline göre. Fakat hiç de öyle çıkmadı görünen kadarıyla. OP dayanıklılığı var onun dışında öyle zarar verilemez, yenilmez, yok edilmez tarzda biri değil. Öyle ki o kadar yakalanmış, yenilmiş zaten.
Yakalandığı dönemlerde çaylak korsan falandır. Ölmediğini görünce çok uğraşmayıp hapse atmışlardır. Büyütülecek bir şey değil bana göre.

King son lunarian. Bir şekilde kaido da son oni olabilir. Onu da o yüzden alıp deneye tutmuşlardır. Belki de oni lunarian karışımı bir şey yapmak istediler. Kaido sonra geldi soyunun devamı için yamatoyu yaptı.

Queen ve Kata yada King denk karakterler dedim her zaman. King kral hakiyi üst seviye kullanırsa ayrılır yazdım.

Kendi kendine hikaye uydurma.

Kata'na tek atar bu arada xD
Geçen haftalarda Queen>Kata yazan ben değildim :D Ashura harici hiçbir atakla tek falan da atamaz xd.Onu da tutturması kolay değil zaten.Mr.1 çapsızı mı sanıyorsunuz herkesi :oleyo2:Öyle savunması gidince tek vuruşta yenilenler Zoro'nun rakipleri genelde :hhh::hhh:

Geçen haftalarda Queen>Kata yazan ben değildim :D Ashura harici hiçbir atakla tek falan da atamaz xd.Onu da tutturması kolay değil zaten.Mr.1 çapsızı mı sanıyorsunuz herkesi :oleyo2:Öyle savunması gidince tek vuruşta yenilenler Zoro'nun rakipleri genelde :hhh::hhh:
Queen > Kata daha dayanıklı dedim.
Yine uyduruyorsun yine, @Alpamis kötü etkilemiş seni.

Kata'ya direkt tek atar kral haki ile xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 50)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık