Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, Zoro ve Sanji'ye kralın hakisi verme konusunda geç bile kaldı. Chinjao'da, Wano'nun fanservisinde kralın hakisi çıkarken Sanji'nin hak edip etmediği mi tartışılıyor :D . Zaten bu gidişle Sanji'de kralın hakisi çıkmayacak gibi gözüküyor.

Sanji'yi Zeff ile tehdit ettiler diye Sanji gitti, Zeff konusunda bir şey yapılmadı ve adadan kaçtılar? O nasıl saçma bir olaydı ya. Big Mom boyoyon reisi gönderebilirdi.

haklı buluyorum ancak seriyi en başından ele alırsak eğer mangayı okumaya başlama zamanımız serinin sonuna denk gelseydi yani anime olarak izleyebilseydik bence bu tarz yadsımalar olmazdı bu işin başka bir tarafı. Yani ben mesela bleachte shirosakiyi bilinciyle beraber ile çok defa ulquiorra yı grimmjowu yada herhangi bir hollow u kapıştırmasını beklerdim benim için çok ama çok ağır eleştirme konusu ve tamamen faildi. Bu tarz failleri olmadıkça one piece hikayeye eklemeler yapıyo aslında tarzı bu adamın. Artık üretkenlik konusunda sıkıntı yaşanması normal ama seriyi mahvettiği görüşlerine katılamam. Hep kubonun bleachini örnek veriyorum çünkü gerçekten geleceği korkunç parlak serilerden biriydi. Öyle fail bi hareketi bırak beklentiler yönünde ilerliyo anime sadece biz görmek istiyoruz.

Yorumumu sitenin bi yerine asın lütfen
Kendisiyle çelişmesin yeter başka bir eleştirim yok aslında. Seriyi mahvettiğini falan da düşünmüyorum. 5 yılda bitireceğim, bu yüzden işleri hızlandırıp bir arc'ta, karakterlere çok sayıda güç artışı yaşatacağım diyen de kendisi, bu tarz eklemeler yapan da kendisi. Jack kim vurduya gitti bildiğin ama Orochi ve Kanjuro 3. sefere döndü. Yoksa fareli bir kadın savaşın ortasına dalıyor. Sanji ve Queen. İkisi de sapık. Geyşa karakteri de güzel resmedilmiş. İyi mizah döner buradan ve ben buna güler geçerim ama az biraz tutarlı olsun.

Sanji'yi Zeff ile tehdit ettiler diye Sanji gitti, Zeff konusunda bir şey yapılmadı ve adadan kaçtılar? O nasıl saçma bir olaydı ya. Big Mom boyoyon reisi gönderebilirdi.
Biz bunları zamanın’da da çok söyledik reyiz… mesela Bm o kadar rezil olduktan sonra kendi peşinden gitti ama neden Zeff’e adam yollamadı… Tek başına Kata gitse yok eder orayı. Ya da Wano da niye bir daha tehdit etmedi… hani tehdit edince eli kolu bağlanıyor ya… :D

Biz bunları zamanın’da da çok söyledik reyiz… mesela Bm o kadar rezil olduktan sonra kendi peşinden gitti ama neden Zeff’e adam yollamadı… Tek başına Kata gitse yok eder orayı. Ya da Wano da niye bir daha tehdit etmedi… hani tehdit edince eli kolu bağlanıyor ya… :D
Hadi BM kimseyi göndermeyi akıl edemedi, Sanji'nin Zeff için bir tedbir aldığını da görmedik. Nasıl içi rahat etti?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık