Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Liderlik dediğimiz şey böyle birşey. Seride en çok zeka örneği gösteren karakterede ''azıcık'' diyerek küçümsemen gibi, bu sahneleride küçümsüyorsun.

Ayrıca eksik bile yazmışlar. G5'e liderlik ettiğini yazmamışlar mesela.
Serinin zaten öyle bir iddiası yok ki.

İçerisinde etkileyici bir şeyler görmediğim şeyi seride zeka kullanılmıyor diye begeneyim mi beni etileme di.

Etkleyici bulan varsa kendi zevki tartışılmaz zaten.

Sanji ve Zoro, King ve Queen'i yendikten sonra amiral ve üstü rakiplerle eşleşecek ve fatihin hakisini kullanmayı öğrenemezlerse eğer, Wano başında Raimei Hakke yedikten sonra yere yapışan lastik oğlan gibi olur sonları.
İkisinin de çok üst düzey nitelikleri var ama meyveleri yok. Bu bir dezavantaj. Bir de fatihin hakisinde eksi yerlerse geçmiş olsun. Sanji'de de fatihin hakisi olmak zorunda. Yok iradesi zayıf, hayali kötü vs. vs. geçelim bunları. %98.72 ihtimalle çıkacak onda da.
Hee uyandıracaklar tamam da etkili bir şekilde kullanmayı nasıl öğrenecekler denilebilir ama ondan kolay ne var? Yamato abileri tayfaya katıldıktan sonra öğretir ikisine de.

Sanji'de de Zoro'nun ardından kral haki çıkmasını bekliyorum. Bu tayfa, Roger tayfasını geçecek ise tayfada en az 2-3 kişide kral haki olmalı. Sanji'de kral haki çıksa neden çıktı demem ama hikaye olarak havada kalır. En azından Zoro gibi biraz altyapısı yapılmalı önceden.

Serinin zaten öyle bir iddiası yok ki.

İçerisinde etkileyici bir şeyler görmediğim şeyi seride zeka kullanılmıyor diye begeneyim mi beni etileme di.

Etkleyici bulan varsa kendi zevki tartışılmaz zaten.
Seni etkilemeyebilir normal. Ama liderliğin kelime anlamı belli.

Linkteki bazı sahneler Luffy'yle paralelliklerini gösteriyor ya da kaptanının hislerine tercüman oluyor.(Vivi sahnesinde ki gibi) Bunlar yardımcı kaptanlığa vurgu yapmak için koulmuş, tam anlamıyla liderlik diyemeyiz. Bunlar var diye diğer bariz örnekleri görmezden mi geleceğiz ?

Konumuz zeka değil. Zeka olsaydı verebileceğimiz örneklerde değişirdi. Enelin gemisini bozmasını, Adalet Kapılarını kapatmasını, Mr Prince oyununu konuşurduk.

Liderlik vasfı yok deniyor sıkca. Aslı koca bir yalandan ibaret.

Her kaptan yardımcısının, mürettebat üyelerine karşı onları zafere ulaştırmak ve duygusal olarak dengelemek için olgun tavırlara ihtiyacı vardır.

Tek bir örnek mi verebiliyorsun ? Şu linke bir göz at, tayfada liderlik deyince Zoro Sanji'nin eline su dökemez.

Dostum bu fan sitesi kaynaksa sana burdan öyle Zoro makaleleri atarım, nefes alamazsın ? Kulak asma buraya.

Dostum bu fan sitesi kaynaksa sana burdan öyle Zoro makaleleri atarım, nefes alamazsın ? Kulak asma buraya.
Muazzez İlmiye Çığ, bir şey yazmamış bu konuyla ilgili kusura bakma. Varsa at dostum bilmediğimiz bir kaç ufak şey öğreniriz.Ancak Zoro'nun liderliği ile alakalı çok bir şey öğrenebileceğimizi sanmıyorum.

Sanji ve Zoro, King ve Queen'i yendikten sonra amiral ve üstü rakiplerle eşleşecek ve fatihin hakisini kullanmayı öğrenemezlerse eğer, Wano başında Raimei Hakke yedikten sonra yere yapışan lastik oğlan gibi olur sonları.
İkisinin de çok üst düzey nitelikleri var ama meyveleri yok. Bu bir dezavantaj. Bir de fatihin hakisinde eksi yerlerse geçmiş olsun. Sanji'de de fatihin hakisi olmak zorunda. Yok iradesi zayıf, hayali kötü vs. vs. geçelim bunları. %98.72 ihtimalle çıkacak onda da.
Hee uyandıracaklar tamam da etkili bir şekilde kullanmayı nasıl öğrenecekler denilebilir ama ondan kolay ne var? Yamato abileri tayfaya katıldıktan sonra öğretir ikisine de.
Kral dediklerinin çoğuna katılmıyorum da bu küsürat ilgimi cezbetti neden ihtimal böyle garip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık