Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O düşük ihtimalin ne olduğuna bağlı yalnız. :/ Ben %3 şans veriyorum mesela. Marco, Katakuri ve King... İcraatlarını gördüğümüz sağ kollar bunlar. Gönül rahatlığıyla diyebilirim ki bir amiral ile bu arkadaşlar arasında belirgin bir seviye farkı var. Aynı siklette değiller.
Ben o kadar düşük ihtimal vermem. Amiralleri tutabileceklerini MF'den biliyoruz. Bence bir amiral hafife almaz karşısındaki sağ kolu. Yüzde 3 verilebilecek olsa, dalga geçer gibi yenebilmesi lazım amiralin. Böyle bir şey de mümkün değil.

Sağ kollar ile amiraller arasında düşündüğünüz kadar fark olması bir kenara dursun bazı sağ kolların amiral alma ihtimali kuvvetlidir bile beyler. Sağ kolla amiral arasına dağlar taşlar koyan arkadaşların uçtuğuna bakmayın siz.

Nerden öğrendin ?
Talkop dan bide 5ch da soru cevaplayan japon söylemiş. ashura mı kullanıyo yoksa bayılltığı kişilerin kılıclarını mı aldı yazmamış.

Ben o kadar düşük ihtimal vermem. Amiralleri tutabileceklerini MF'den biliyoruz. Bence bir amiral hafife almaz karşısındaki sağ kolu. Yüzde 3 verilebilecek olsa, dalga geçer gibi yenebilmesi lazım amiralin. Böyle bir şey de mümkün değil.
Biraz yanlış anlaşılmış. İster milim zorlasınlar, isterlerse amirallerden kan alsınlar, yine de kaderleri yenilmektir demek istedim. %3'ü bundan dolayı söyledim yani.

Bu arada Luffy vs Akainu'da Luffy en az yonko seviyesinde olucaktır. Burdan bile amirallerin ne kadar güçlü olduklarını çıkarabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık