Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bulutlar Luffy ile çarpışmadan sonra düşüyor ve o kadar fazla bulut hala dusmedi. Bir kaç kaya düşüyor diye ki bu kayalar Onigashima'nın %1 i bile sayılmaz adamın gücü tamamen gitti diye yorumluyonuz. Kaido gücünün ne kadarına hakim şu an orantidan bulabilirsin. Kaido yenildi mi o ada düşüyormuş ama şu an o ada dusmeyip ilerliyor büyük ihtimal de Momonosuke'nin yaptıklarına karşın da hala baskın halde yoluna devam ediyor.

Luffy ile çarpışmasından sonra özellikle gök yardıktan sonra gücünün hakisinin azalması kadar doğal bir şey yok.

Bu arada evet o bahsettigin kişilerin Kaido'ya etkisi sizin dediğiniz kadar değil.

Telaş vurmuş bir yerlerinizi simdiden çocuğun zaferini karalamaya çalışıyorsunuz.

Savaşlarının boyutu sana her şeyi anlatır.
Gücü tamamen gitti diyen oldu mu ? Yani demek istediğin şey Luffy bir gök yardı Luffy’de tık yok ama bir çarpışmadan dolayı bu adamın gücü düştü :hhh:Dediğin doğru olsa bile Luffynin dinlenip yiyip içtiğini Kaido’nun aralıksız dövüştüğünü niye hesaba katmıyorsun ? Birkaç kaya dediğin düşüşün başlangıcı.Birkaç kaya olsa Momo’yu getirip adaya omuz attırmazlar.Durum ciddi Yamato durumun farkındaydı.Mantıken Oda Momo’yu büyütmez bir kere yahu oradan anla. Zaferini karalıyormuşuz hahaha:hhh: @RedTeroR koş yine 1vs1’de aldı meselesi daha arc başında şartlanmışlardı zaten.:ehe:

Gücü tamamen gitti diyen oldu mu ? Yani demek istediğin şey Luffy bir gök yardı Luffy’de tık yok ama bir çarpışmadan dolayı bu adamın gücü düştü :hhh:Dediğin doğru olsa bile Luffynin dinlenip yiyip içtiğini Kaido’nun aralıksız dövüştüğünü niye hesaba katmıyorsun ? Birkaç kaya dediğin düşüşün başlangıcı.Birkaç kaya olsa Momo’yu getirip adaya omuz attırmazlar.Durum ciddi Yamato durumun farkındaydı.Mantıken Oda Momo’yu büyütmez bir kere yahu oradan anla. Zaferini karalıyormuşuz hahaha:hhh: @RedTeroR koş yine 1vs1’de aldı meselesi daha arc başında şartlanmışlardı zaten.:ehe:
Geçen haftaki sıvamasını bile kabul etmiyor adam hala enma enma diyor mantık çerçevesini kırmış.

Lütfünün seviyesini bir dahaki arc yada bu arc tek yediğinde gösteririz kendisine xD Daha çok apolanacak o :ehe:

Yani her türlü amiraller boş adam çıkmayacaktır. Benim demek istediğim bu. Adamlar gelmiş King Aokiji'yi alır diyorlar. İhtimal deseler bile büyük mantıksızlık. Ateşi yakan magma meyvesine sahip olan Akainu ile kaç gün savaştı bu adam. King'in bu adama karşı şansı var demek akıl alır gibi değil.
Sağ kolların amiral alacağını ben de düşünmüyorum, üstte de belirttim. Akainu ise serinin iki ana kötüsünden biri olduğu için çok farklı çıkacak ilerde. Sıradan bir amiral gibi olmayacak. Artık ikinci meyve uyanışı mı olur, meyve ruhu canlanır yanında mı savaşır onu bilemem ama beklentim über bir güçlendirme alması yönünde.

Sağ kolların amiral alacağını ben de düşünmüyorum, üstte de belirttim. Akainu ise serinin iki ana kötüsünden biri olduğu için çok farklı çıkacak ilerde. Sıradan bir amiral gibi olmayacak. Artık ikinci meyve uyanışı mı olur, meyve ruhu canlanır yanında mı savaşır onu bilemem ama beklentim über bir güçlendirme alması yönünde.
Diğerlerininde Akainu ile çok farkı olmadığını düşündüğüm için amiral=yonko diyorum. Aslında sadece bu yüzden değil ama tartışmaya tahammülüm kalmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık