Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl benim yorumum, Chinjao'dan Dof'a oradan Katakuri'ye saldırılarda direk çarpışmalarının yanında çoğu zamanda milleti bayıltmak için sürekli kullandı. Nasıl benim yorumum? :D
Orada yıldırımlı bir kral haki falan yok. O olay pek çok yerde çıkıyor.

Hem Zoro'nun hemen öğrenmesi potansiyelini gösterir der geçerim ona daha fazla ağlarsın ama Enma falan dersin :ehe:

Kid de kral haki salıyor o da Kaido’ya kaç kere vurdu çatıda.Bir kere böyle bir tepki yok Kaido’dan.Ya red rock gibi içten patlatma olacak yada kral haki ekleme ki Kaido neye uğradığını şaşırsın.Özel birşeyler lazım yani.Kral haki kullandın demesinden saldırıda kullandığını gayet çıkarabilirim.Saldırıda nasıl kullanacak o tepkiyi verdirmesi için ekleyerek kullanacak tek seferliğine.Bilerek yapmamıştı zaten.
Kid salmadı nerede salmış? Kid de olduğunu zaten biliyor. O vursa bile niye şaşırsın. Luffy salınca o sen de mi diyor. Aynı adada 2. Kralı gördü. Bu kadar krala gerek yok diyor. Sonra Zoro'da kral haki varlığı gösterdi. İçinden ulan oha yeter bu 3. Kral potansiyeli diye şaşırmıştır.

Niye diyelim ? Bu hakiyi lütfü de böyle öğrenmedi mi ben lütfü aa nasıl öğreniyor bunu demek yerine helal olsun amiral seviyesine çıkmış yazdım yorumlarım o bölümün altındadır git bak.

Udonda öğrenilen başka bu başka, bunu öğrenen iki kişi de böyle öğrendi.
Sen öyle dediysen üzerine alınmana gerek yok.

Ya kullanmadıysa Kaido’nun oooo ne yaptın sen diye kendinden geçmesine gerek yok.Koskoca Kaido kral haki salıp adam bayılttığını anladı diye mi deli oldu.Bildiğin kral haki ekledin şu an farkında mısın diye övüyor.Kral haki çarpışması da olmadı çünkü Kaido karşılık veremedi.
Eklemeştir belki kral hakiyi ben kesin eklememiştir demiyorum zaten. Kral hakiyi saldırya ekleyince siyah duman efekti gibi bişey cıkıyo kaido sende mi kral hakisine sahipsin demesine rağmen zoro'nun kılıclarında o bölüm o siyah duman cıkmadı ondan diyorum acaba o dumanın cıkamamasının neden o kadar kısa süreliğne ekledi ki kral hakiyi oda cizmedi zaten bilinçsice kullanıdı anlık olması oldukca muhtemel.

Demek King, Kaido'dan daha zorlu rakip. Baksanıza Kesemeyip, Zoro'ya h.haki açtırıp, kılıçlarını dile getirip bütünleştirdi Zoro ile. Durun olm ya, mantık yürütüyoruz şurada:p

Şu Lunarya modunu aç artık King reis, imana getir ateyizi:respect:

Orada yıldırımlı bir kral haki falan yok. O olay pek çok yerde çıkıyor.

Hem Zoro'nun hemen öğrenmesi potansiyelini gösterir der geçerim ona daha fazla ağlarsın ama Enma falan dersin :ehe:
He o yüzden mi birinde Trebol diğerinde o yayık ağızlı Eleman (Chinjao dövüşündeki yorum yapaN) bu kral haki çarpışması diyor. Diğerinde çarpışma sonrası (Katakuri) hepsi bayılıyor? Olanı inkar ediyonuz vallahi pes.:D

Yorumları okuduğum kadarıyla efekt konusunda haklısın. Sadece Kaido'da yara bırakması ve hemen akabinde Kaido'nun bundan bahsetmesi biraz kafa karştırıyor. Acaba efeklerde de "bilinç" etkisi olabilir mi? Yani Oda bu şekilde çizerek mi aradaki "bilinç" farkını gösteriyor? Ya böyledir ya da senin dediğin gibi sadece Kaido hissetmiştir. O durumda da, tek kafamı karıştıran şey yara bırakmasının arkasındaki mantık. Yani kral haki bile kullanmadan, Oden'in bıraktığı yaraya benzer bir yara bırakması enteresan.(Aynı seviyede bırakmadığını biliyorum.)
Şu Zoro'nun diyalogları konusunda ne diyorsun? Bir yorum yapmanızı bekliyorum açıkcası onlara.

Kid salmadı nerede salmış? Kid de olduğunu zaten biliyor. O vursa bile niye şaşırsın. Luffy salınca o sen de mi diyor. Aynı adada 2. Kralı gördü. Bu kadar krala gerek yok diyor. Sonra Zoro'da kral haki varlığı gösterdi. İçinden ulan oha yeter bu 3. Kral potansiyeli diye şaşırmıştır.
Luffy salınca şaşırmadı bile hatta adam bilinçsiz yapmasına rağmen Poker suratıyla sen de mi biliyon len velet gibisinden konuştu Kid de var dedi.Cidden Zoro sahnesinin tepkisiyle bir mi tutuyorsun ? Aç paneli Kaido’nun yüzüne bak.Sen de kral haki eklediysen işimiz var daha kaptan bile değilsin diye düşünüp şok oldu büyük ihtimalle.Adam kral haki kullanıcılarına şok olmaz çok kral haki kullanıcısı var yeni dünyada.

He o yüzden mi birinde Trebol diğerinde o yayık ağızlı Eleman (Chinjao dövüşündeki yorum yapaN) bu kral haki çarpışması diyor. Diğerinde çarpışma sonrası (Katakuri) hepsi bayılıyor? Olanı inkar ediyonuz vallahi pes.:D
Kral haki çarpışması ne alaka ? Biz burada ondan mı bahsediyorduk ? Yine hangi dala zıpladın.

Senin yaptığın bir yorum Hasan onun bir kesinliği yok, öyle olabilir de olmayadabilir de anlıyor musun. Mesela yukarda Kaido saldırı yemiş karşısındakine kral haki mi kullandın demiş ben sana diyorum ki Zoro saldırısına kral haki koymuş ama bunu kabul edemiyorsun olasılığı şimdi bana sunduğun argümandan 10 kat daha fazlayken. Niye peki çünkü kesin değil.

İşin özü öyle yada böyle Zoro benim bile hemen yapamaz dediğim bir şeyi yaparak yine beklentilerimin altında kalıyor hahaha tebrikler Zoro :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık