Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, Enma sayesinde bir şeyleri kavrıyor. Ancak bunu Enma'nın Zoro'yu eğitme amaçlı yaptığını düşünmüyorum. O istediğini alıyor sadece. Sonra Zoro bu duruma karşı bir çözüm arayışına giriyor ve sonuç bu. Zoro'nun bu hakileri kullanmasına Enma vesile oldu yani. Başta da dediğimiz gibi; Zoro'ya hocalık yapmış oldu bir nevi. Şimdi Zoro tüm kılıçlara aynı hakiyi verebiliyor. Sanırım bu noktadan sonra Enma'ya özel bir efekt falan olmayacak.
Hacı şu kısma hiç girmiyonuz.

Zoro: "It's true... that a sword does not have any ill will by nature.
That means it's my power that is still not enough!!
Maybe Oden could fight with ease,
even with this much Haki was beking drained out of him...!? "
Is that right, Enma?"

Some Beast Pirates' subordinates approach the area to help King. Some of them believe that if they defeat Zoro, they will get a promotion. Zoro keeps thinking.

Zoro: "What should I do to stabilize my Haki...!?
If I allow this much Haki to be unleashed, it can end up taking my life."

Suddenly, Beast Pirates' subordinates start foaming from their mouths and fall down.

Zoro: "No...
This is good the way it is!!"

Özellikle şu kısım. Bu bana hakiyi bilinçli olarak o kadar basan adamın kullanacağı bir söz gibi gelmiyor. Sonra en altta yine kendi kendine sorular ve cevaplar... Pasif yapılar kullanılmış Oden de bu kadar haki bastığı zaman demiyor Oden de kendinden bu kadar haki çekildiği sıra diyor.

Sen diyon işte. Kaido saldırına haki mi koydun demiyor. Kral haki mi kullanıyorsun diye tepki vermiş. Kral hakinin kullanımları farklı farklı. Salmış da olsa Kaido öyle tepki verebilir. Zira Luffy saldığı sıra sen de mi demişti. Ben özellikle saldırısına eklememiş olabileceğini efekt görmediğimiz için söyledim. Eee şu an efektler çıkmaya başladı. Buradan çıkacak en birincil yorum çatıda harbiden eklemedi mi saldı mı olur?

İkincil yorum ise acaba ilk defa oradan uyandı anlık olarak oldu da o yüzden mi öyle oldu felan diye yorumlanır. Efektler üzerinden bu işi bayadır savunan benim şimdi gelmiş bana efekt bizim işimize yaramış diyonuz.
Bunu 50 kere anlattım sana ama yine anlatacağım galiba.

Kılıçlarda efekt yok evet ama kral haki kullanma efekti de yok adam bayıltırken vesaire işte normal kullanma efekti de yok. Yani bizim bildiğimiz kral hakiye uyan hiçbir efekt yok, 50 kere dedim ya hiç efekt yokken neye bakacağız, Kral haki ile alakalı adamın söylediğine. Adam ne söylüyor? sen de kral haki mi var. Niye söylüyor saldırı almış. Burada en büyük ihtimal saldırıda kral haki görmesi yada Ashura'nın bir tür kral haki tekniği olması vesaire.

Kaido yanlış biliyor kral haki yoktur diyen bile vardı ama sonuç olarak adam kalıcı hasar aldığı bir saldırıdan sonra sende kral haki mi var diyorsa bunu saldırıda kral hakinin olmasına bağlarsın. Öyle evirip çevireyim dersen çok şey bulursun. Sen de evirip çevirdin işine geldiği gibi kullandın yine diyorum bir kesinliği yok saldırısında kullanmasına dair ama olayların vuku buluş şekilleri ve sözler bunun saldırıda kullanıldığını gösteriyor.

Neyse sen Zoro'yu bulabildiğin her argümanla her senaryo ile aşağı çekmeye devam et. Zoro beklentilerimizin altında kalmaya devam ediyor xD

Zoro Kimetsu’daki Tanjiro’ya döndü. Aynı anıyı evirip çevirip farklı kısımlardan hatırlaya hatırlaya 50 tane güçlendirme aldı reis.

Zoronun peygamber hakisini bu kadar çabuk kullanmasını hiç beklemiyordum. Shiryu'ya saklar diyordum. Alınabilecek en yüksek power up. Demek ki kılıçla ilgili başka power upda alabilir. Luffye de bir uyanış kaldı. Artık adamlar aştı ya. Gerçi Zoro içten patlamalıyı öğrenmedi daha onu da öğrenebilir bir sonrakinde.

Bunu 50 kere anlattım sana ama yine anlatacağım galiba.

Kılıçlarda efekt yok evet ama kral haki kullanma efekti de yok adam bayıltırken vesaire işte normal kullanma efekti de yok. Yani bizim bildiğimiz kral hakiye uyan hiçbir efekt yok, 50 kere dedim ya hiç efekt yokken neye bakacağız, Kral haki ile alakalı adamın söylediğine. Adam ne söylüyor? sen de kral haki mi var. Niye söylüyor saldırı almış. Burada en büyük ihtimal saldırıda kral haki görmesi yada Ashura'nın bir tür kral haki tekniği olması vesaire.

Kaido yanlış biliyor kral haki yoktur diyen bile vardı ama sonuç olarak adam kalıcı hasar aldığı bir saldırıdan sonra sende kral haki mi var diyorsa bunu saldırıda kral hakinin olmasına bağlarsın. Öyle evirip çevireyim dersen çok şey bulursun. Sen de evirip çevirdin işine geldiği gibi kullandın yine diyorum bir kesinliği yok saldırısında kullanmasına dair ama olayların vuku buluş şekilleri ve sözler bunun saldırıda kullanıldığını gösteriyor.

Neyse sen Zoro'yu bulabildiğin her argümanla her senaryo ile aşağı çekmeye devam et. Zoro beklentilerimizin altında kalmaya devam ediyor xD
Aşağı çekmiyorum. Kral hakisiz hasar bıraktıysa daha da övülür Zoro. Ben sistemi oturtmaya çalışıyorum bu konuda Oda efektler ile yol gösteriyor diye düşünüyordum.

Aslında basit düşünürsek içten patlamalı haki ile h.haki arasında direk bağlantı var. Zoro'nun h.hakiyi öğrenip b.hakiyi sonra öğrenmesi saçma olur. İkisini de bilip üst düzey h.haki kullanma ihtimali var bakalım görücez artık.

Zannımca Enma, Zoro'dan kral hakiyi emebildiği için yakın çevredeki kişiler Zoro'nun kral hakisinden etkilenmiş.Galiba Zoro kral hakiyi Enma vasıtasıyla kullanabiliyor.Yani Zoro'nun eline başka bir kılıç verilirse kral hakiyi kılıca aktaramayacağı için kral hakiyi kullanamayacak.

Yani bu durumda Enma kılıcı kişilerin kral hakiyi potansiyellerini ortaya çıkararak saldırılarına bu hakiyi ekleyebilmelerine olanak sağlıyor. Enma olmasaydı galiba Zoro kral hakiyi daha uzun bir süre kullanamayacaktı.Ha belki ölümle burun buruna geldiğinde bilinçsizce kral hakiyi dışarıya verebilirdi ama saldırılarına ekleyebilir miydi? Bundan emin değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık