Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belirsiz orasi dediğin gibi yıldırim efekti görmedik. Anlık kullanmıştır belki 1 saniyeliğne filan ama oda göstermedi yada eklemedi dediğn gibi
Ya kullanmadıysa Kaido’nun oooo ne yaptın sen diye kendinden geçmesine gerek yok.Koskoca Kaido kral haki salıp adam bayılttığını anladı diye mi deli oldu.Bildiğin kral haki ekledin şu an farkında mısın diye övüyor.Kral haki çarpışması da olmadı çünkü Kaido karşılık veremedi.

Hmm nerden öğrenmiş de(!) hikaye anlatıyorum he öyle mi oldu(!) çatı katında anaları ağlarken ölsem bile son bir atak vurayım dediği Kaido'ya böyle şekilli şukullu efektli vurmamış King'e vuracak bana alpamis vol2 diyeceğine kendine bir dön bak DnS ele geçirmiş herhalde hesabını neyse uzatmıyorum.
Hikaye anlatmaya gelmişsin.
Dedin ki Udon'da öğrenilen hakiye laf edenler buna niye laf etmiyor ben de sana dedim ki bu haki böyle öğreniliyor lütfü de böyle öğrenmedi mi ?

Cevap vermedin geldin yine udon'a, Zoro hayırdır Udon'da öğrenilen hakiyi mi yapmış diyorum öyle duruyorsun xD

Bak basit şey anlatıyorum sana bu haki böyle öğreniliyor şimdiye kadar öğrenen iki kişide de direkt gördük anlatabiliyor muyum? olayın Udon ile alakasını bana açıklar mısın kıvırmadan kıvranmadan.

Ya kullanmadıysa Kaido’nun oooo ne yaptın sen diye kendinden geçmesine gerek yok.Koskoca Kaido kral haki salıp adam bayılttığını anladı diye mi deli oldu.Bildiğin kral haki ekledin şu an farkında mısın diye övüyor.Kral haki çarpışması da olmadı çünkü Kaido karşılık veremedi.
Bunu sen ekliyon. Saldırına ekledin diye özellikle belirtmedi işte.

Adam onu mu diyor?? Diyor ki Luffy'nin ileri seviye silahlanma hakisi ve kral haki kullanmasına laf edenler Zoro'ya bir şey demiyor.
Niye diyelim ? Bu hakiyi lütfü de böyle öğrenmedi mi ben lütfü aa nasıl öğreniyor bunu demek yerine helal olsun amiral seviyesine çıkmış yazdım yorumlarım o bölümün altındadır git bak.

Udonda öğrenilen başka bu başka, bunu öğrenen iki kişi de böyle öğrendi.

Hikaye anlatmaya gelmişsin.
Dedin ki Udon'da öğrenilen hakiye laf edenler buna niye laf etmiyor ben de sana dedim ki bu haki böyle öğreniliyor lütfü de böyle öğrenmedi mi ?

Cevap vermedin geldin yine udon'a, Zoro hayırdır Udon'da öğrenilen hakiyi mi yapmış diyorum öyle duruyorsun xD

Bak basit şey anlatıyorum sana bu haki böyle öğreniliyor şimdiye kadar öğrenen iki kişide de direkt gördük anlatabiliyor muyum? olayın Udon ile alakasını bana açıklar mısın kıvırmadan kıvranmadan.
Öyle öğrenmedi Luffy. Luffy 5-6 arctır üzerine yoğun kullanımlar yaptı. Sonra üstüne kral hakili darbeler yedi de farketti. Zoro, Kaido kral haki mi kullanıyorsun dediğinde bile ne diyorsun diyor. Luffy kral hakiyle darbe yediğinin farkında olarak kullanmaya başladı.Kral haki basıyon saldırına değil mi diyor. Zoro öyle değil. Kral hakiyle kendisine saldırıldı farkında değil. Kral hakiyle saldırdı yine farkında değil. Bahaneye bak böyle öğreniliyormuş. Daha çok Enma böyle öğretiyor diyecektin herhalde.

Efekt efekt efekt dedim şimdi efekte sarılanlar onlar.:D Her söylediğimi Zoro aleyhine düşünüp karşı çıkıyonuz şimdi söylediğinizle çelişkili bir şey olduğunda dönüyonuz onu da kendinize veri kullanıyonuz. Ben efekt yok bu yüzden kral haki salmış olabilir dedim. Kral haki kullanmadı açmadı demedim. Siz illa saldırısına ekledi dediniz ben de öyle olsa efekt görmeliydikten yola çıkarak özellikle saldırısına eklemek yerine salmış olabileceğini belirtmiştim.

Şimdi efektler çıkmaya başladı ona da ha hayklıymışız diyonuz.:D Şaka mısınız arkadaş?
Yorumları okuduğum kadarıyla efekt konusunda haklısın. Sadece Kaido'da yara bırakması ve hemen akabinde Kaido'nun bundan bahsetmesi biraz kafa karştırıyor. Acaba efeklerde de "bilinç" etkisi olabilir mi? Yani Oda bu şekilde çizerek mi aradaki "bilinç" farkını gösteriyor? Ya böyledir ya da senin dediğin gibi sadece Kaido hissetmiştir. O durumda da, tek kafamı karıştıran şey yara bırakmasının arkasındaki mantık. Yani kral haki bile kullanmadan, Oden'in bıraktığı yaraya benzer bir yara bırakması enteresan.(Aynı seviyede bırakmadığını biliyorum.)

Öyle öğrenmedi Luffy. Luffy 5-6 arctır üzerine yoğun kullanımlar yaptı. Sonra üstüne kral hakili darbeler yedi de farketti. Zoro, Kaido kral haki mi kullanıyorsun dediğinde bile ne diyorsun diyor. Luffy kral hakiyle darbe yediğinin farkında olarak kullanmaya başladı. Zoro öyle değil. Bahaneye bak böyle öğreniliyormuş. Daha çok Enma böyle öğretiyor diyecektin herhalde.
Senin yorumun bu.

Bunu sen ekliyon. Saldırına ekledin diye özellikle belirtmedi işte.
Kid de kral haki salıyor o da Kaido’ya kaç kere vurdu çatıda.Bir kere böyle bir tepki yok Kaido’dan.Ya red rock gibi içten patlatma olacak yada kral haki ekleme ki Kaido neye uğradığını şaşırsın.Özel birşeyler lazım yani.Kral haki kullandın demesinden saldırıda kullandığını gayet çıkarabilirim.Saldırıda nasıl kullanacak o tepkiyi verdirmesi için ekleyerek kullanacak tek seferliğine.Bilerek yapmamıştı zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık