Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033: Shimotsuki Kozaburo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 237 90.8%
  • Orta

Kullanılan: 18 6.9%
  • Kötü

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kralların hakisi: Luffy>Zoro
Gözlem hakisi: Luffy>Zoro
Silahlanma hakisi: Luffy>Zoro
Hız: Luffy>Zoro
Fiziksel güç: Luffy>Zoro
Savunma: Luffy>Zoro
İrade: Luffy=Zoro
Dövüş zekası: Luffy>Zoro
Zeka: Zoro>Luffy
Fiziksel dövüşe yakınlık: Luffy>Zoro
Dayanıklılık: Zoro>Luffy
Ama iş genele geldi mi Zoro>>>>Luffy
Fiziksel güçte Zoro öndedir ya... Adam o kadar dambıl kaldırıyor :d. Bir de fiziksel dövüşe yakınlık ne demek ?

Bunların hepsi gelecek görme de demedim zaten.K.haki kullanma sahneleri denmişti ilk olarak.Ne yazdığımı da okuyaydın keşke.Dns normal k.haki kullanım sayısı olarak Zoro'nun daha fazla kullandığını söyledi.Ben de bunu çürüttüm.Bu kadar.

Bir kerede a ya a dediğinizi görmedim ki zaten.

A'ya A dedim. Sadece B'leri A diye kaktırmaya çalıştıklarına A demedim ;)

Bu arada neyi çürüttün pardon ? Orda yanlış bir izlenime kapılmışsın. Bu izlenimi arc sonu toptan ortadan kaldırıcam. İki iki uğraşmıyım diye şimdilik ellemiyorum :gamyon:

Fiziksel güçte Zoro öndedir ya... Adam o kadar dambıl kaldırıyor :d. Bir de fiziksel dövüşe yakınlık ne demek ?
Aslında olabilir ama G4 acayip bir güç veriyor o yüzden amin olamadım. Fiziksel dövüüşe yatkınlığı tam açıklayamadım sanırım. Yani dövüş anında sıyrılmak için falan kimin vücudu daha elverişli. Luffy sonuç olarak lastik.

Yeterli de Luffy'den iyi olmak için değil. Dağ eriten nefese karşı ileri silahlanma ile savunma yapıyordu.
Sanji'de kilici boynuyla tekledi, malesef tayfada kimsede o yürek yok ve kabiliyet yok. Ates konusunda sanji'nin bu lunaria baglantisini bekliyorum bakalim queen nereye baglicak. Atese magruz kalsa da iyilesme power da aldi kerata sanji. BIR sekilde ayakta kalirdi heralde.

Bu nedir ya Luffy'i ne hale getirmiş Kata.

Kaido bile bu konuma sokamadı neredeyse Luffy'i.Bazen Oda abartıyor mu bilemedim.

Mesela Zoro'da King karşısında böyle bir hale gelmedi.
Kaido savunurken bile bu hale getirdi Luffy'i burada bari yumruk tokuşturmuş.

Luffy işte çok büyük b haki ve fiziksel güce sahip xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık