Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen şu şeye bahane uydur da bir de seni görelim Kaido'yu kesen saldırı King'i neden kesmedi :ehe:
ahahahah Zoro’nun çöplüğünü ben neden tartışayım size göre tek atacaktı bizde dedik ki o iş Kaido’da işler yara verme olayı King altına alınca Zoro’yu öttürmeye başlayacağını biliyordum 5 bölüm önce King >Kaido demenizi bekliyordum Zoro yc3 level bir adam enma ile iş yaparsa yapar İzo>King var mı bahanen :D

Bunu kabul etmene sevindim objektif bakıyormuşsun ben seni fanatik Zoro fanlarından sanıyordum. :D

Keşke senin gibi bakıp hakkını verebilse herkes rakibin.
Olana bahane uydurulmaz :good:
Ashura atsa Zoro King sakat kalır yaw
Tatsumaki hiç etkilemedi aynı saldırı Kaido'dan baya kan almıştı, Ashura hasar verir belki ama bitiremez kesinlikle adamda başka bir iş var.

ahahahah Zoro’nun çöplüğünü ben neden tartışayım size göre tek atacaktı bizde dedik ki o iş Kaido’da işler yar verme olayı King altına alınca Zoro’yu ötmeye başlayacağınızı biliyordum 5 bölüm önce King >Kaido demenizi bekliyordum Zoro yc3 level bir adam enma ile iş yaparsa yapar İzo>King var mı bahanen :D
Hikaye yazma hikaye, söyle bakalım Kaido'ya işleyen King'e niye işlemiyor ?

Olana bahane uydurulmaz :good:

Tatsumaki hiç etkilemedi aynı saldırı Kaido'dan baya kan almıştı, Ashura hasar verir belki ama bitiremez kesinlikle adamda başka bir iş var.

Hikaye yazma hikaye, söyle bakalım Kaido'ya işleyen King'e niye işlemiyor ?
Neden işlemiyor çünkü Zoro çöp. çöp kınlar bile Kaido’ya hasar vermiş yani Zoro’yu özel kılmıyor bu ;)

King>Kata onaylanmış ahahah neye göre çünkü Zoro paspas oluyor diye :D
Ondan değil. Kaidoyu kesen tatsumakinin içinde yüzüyor king. Oraya koy katakuriyi ne kadar dayanır. Geleceği görmek de yetmez orada devasa alan saldırısı. Üstüne yetmiyor kılıcını vurarak zoroyu uçurabilecek güçte birisi. Bunu kaido da bizimkilere yapıyordu. Onun gibi vurup öbür tarafa fırlatıyor. Şuan luffy kral haki ekleyerek bunun önüne geçti. Zoro da kral haki eklemeyi öğrendiğinde bu geri itmeler son bulacak.

King h haki ve uyanış acmazsa gözümde katadan geride olacak hep.
İleri derece gözlem falan saymiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık