Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enma yaklaş bakalım sana güç vereceğim demiş.Zoro bunu kaldırırsa kazanır.Yoksa mumya olur.
Oda'nın dinozorlar hakkında yazdığı şeyler beni her seferinde şaşırtıyor. Önce Sasakinin helikoptere dönmesi, sonra Queenin yılana dönüşmesi ve şimdi Kingin kafasını fırlatması... Birde gerçekten dinozorlarla ilgili bilgi veriyormuş gibi her seferinde dinozorlar böyle avlanırdı diyorlar. Acaba sırf bu espriler için mi Kaidonun tayfasını dinozor/hayvan temalı yaptı? Drakein ilginç dinozor tekniklerini heyecanla bekliyorum.
Sonuçta kimse avlanırlarken görmedi bunun özgürlüğünü kullanıyor adam.

Cp0 üyelerini, Drake ve Apoo'ya yedirecekler mi cidden acaba. Cp0 bu ikisini çok zorlanmadan yenip gücünü bize kanıtlamaları lazım. O kadar pohpohladınız bunları. Bu 4'ünün kapışması nereye bağlanacak merak ediyorum. Oda bu novaları da yedirmez gibi geliyor bana.

Apoo'yla Drake alırsa bence gayet güzel olur. En kötü nesilden sonuçta ikisi de. Öyle güçsüz olmadıklarını görmüş oluruz.

King baya baya Zoroyu dövüyor.

Zoro fena patlayacak Kinge, korkum türünün tek örneğinin soyunun tükenmesi :D

King'e de vurdu mu tek atıyordu zaten.:D Şimdi olmadı diye King>Kaido demeye başlamışsınız.:D Ahaha ulann.:D Yemin ederim ibretlik yav.
King, Kaido'dan daha dayanıklı çıktı nasıl tek atsın. Bahanelerini yaz şimdi bu yorumun altına xD

Aaa niye öyle diyorsun ki sırlarını dökemez mi sanki King Zoro’yu öldürmeye çalışan bir düşmanmış gibi konuştun :D
Katakuri rakibine g4'ün bitiyor diyordu ya, King sırrını falan söylemiş değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık