Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adam filmde Sabo'yla kapışıyordu anlamadım ben de. Belki Brook karşı koyabilir bunlara.
Robin'i koruyabilecek birisine teslim etmesi lazım. Şuan için Brook olmaz.

Eğer dediği şekilde farklı seviyelerse şuan dövüşü olmayan hasır şapkalarda yetmez yenmeye. Drake iyi bir duruş sergiler belki. Marco, Izo'nun ne yapacağı da belli değil. Keşke kalp korsanları ve kid korsanlarını da buralarda devreye soksa. Yeni dünyanın liderlerinden denilen 2 kaptanın tayfasını da göstermesi gerekiyor yani. Cplerinde dövüşü gerçekleşecekse boşta kalanların hepsi dalabilir. :p

Lan bu zoro, kingin tanrı ırkından olduğunu duymamış mıydı? Niye sorguluyor? Ayrıca king de mi cyborg? Acaba kanatları çelik falan mı. Benim anladığım kadarıyla king melez olabilir. Hem tanrı ırkı hem de başka bir ırkın birleşimi.

Aha çözdümlan!

Gelen gizemli kişi Enma'yı yapan adam Shimotsuki Kozaburo!
Veya! Gelen kışı odenin sevgili karısı toki. Odenin aurası aşkının aurasını hissetti ve tepki gösterdi. Zoro da enmanın ruhunun değiştiğini gördü.

Son düzenleme:
Robin'i koruyabilecek birisine teslim etmesi lazım. Şuan için Brook olmaz.

Eğer dediği şekilde farklı seviyelerse şuan dövüşü olmayan hasır şapkalarda yetmez yenmeye. Drake iyi bir duruş sergiler belki. Marco, Izo'nun ne yapacağı da belli değil. Keşke kalp korsanları ve kid korsanlarını da buralarda devreye soksa. Yeni dünyanın liderlerinden denilen 2 kaptanın tayfasını da göstermesi gerekiyor yani. Cplerinde dövüşü gerçekleşecekse boşta kalanların hepsi dalabilir. :p
Her şey tamam ama Heat gibi biri varken hepsinin dalmasına gerek var mı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 62)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık