Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonda gözüken kişi hakkında herkes fikir yürütmüş, şimdiden söyleyeyim Hiyori o. Hayal kırıklığına uğramayın. Spoilerde «Shamisen» sesinden bahsediliyor, bu shamisen de Hiyori'nin çaldığı enstrümanın adı. Bu sese tepki gösterenler Enma ve Orochi, ikisi de Hiyoriyle bağlantılı.

Burada küçük bir tahminde bulunacağım, Wanonun her perdesinin başında ve sonunda bu enstrümanı çalan maskeli birisi vardı. Sonradan bu kişinin Hiyori olduğunu öğrendik.

Büyük ihtimalle, eğer hikaye yapısı gerçekten Kabuki oyunlarına göre düzenlenmişse, perde sonu yaklaşıyor olabilir.

Animeden örnek vermeyi sevmiyorum ama şunu da dahil edeyim:

One piece dünyasında herşeyin ruhu var. Sabo söylemişti. Wanoya gelince de kawamatsu kılıçların ruhunun kılıç ustasına gücünü kullandırttığını söyledi. Daha öncesinde de sandai kitetsu kendi başına bir taşı kesmişti. Zoro problem çocuk demişti onun için. Kaku dövüşünde de kılıçlarının kan istediğini söyledi. Kısacası kılıçların ruhu hep vardı. Auraları da var. Zoro da onları hissedebiliyor. Aslında kılıçlar konuşmayan birer canlı gibiler. Kılıçları sadece düz metal parçası olarak görmeyin.
Ben Bleach okumak istemezdim kılıç serisine döndü iyice. Sırf verdiğim yıllar için okuyorum bunu.

Sonda gözüken kişi hakkında herkes fikir yürütmüş, şimdiden söyleyeyim Hiyori o. Hayal kırıklığına uğramayın. Spoilerde «Shamisen» sesinden bahsediliyor, bu shamisen de Hiyori'nin çaldığı enstrümanın adı. Bu sese tepki gösterenler Enma ve Orochi, ikisi de Hiyoriyle bağlantılı.

Burada küçük bir tahminde bulunacağım, Wanonun her perdesinin başında ve sonunda bu enstrümanı çalan maskeli birisi vardı. Sonradan bu kişinin Hiyori olduğunu öğrendik.

Büyük ihtimalle, eğer hikaye yapısı gerçekten Kabuki oyunlarına göre düzenlenmişse, perde sonu yaklaşıyor olabilir.

Animeden örnek vermeyi sevmiyorum ama şunu da dahil edeyim:
Bence de Hiyori o. Zaten dediğin gibi Oroçi de sesi duyup oraya doğru gitmiş. Hiyori öldürecek oroçi’yi muhtemelen. Zaten şu sahnede gönderme yapılmıştı;

Luffy suda baygınken sesini telepatiyle mi neyle artık bilmiyorum iletişim kurunca gömen adamlar şimdi kılıç sese tepki verince ne gayet normal bunlar one piece bu diyorlar kılıçta ruh olabilirmiş herşeyi yapabilir normal yav bu korsanfanın riyakarlığına bayılıyorum ahahahahhsjdkfkf

Apoo ve Drake gelip bu Cp0 üyelerini yenerse pühh bunların kalıbına. Kutsalların çok güvendikleri Cp0 gelip Apoo ve Drake'e yenilmesin.

Irkla yenmenin ne alakası var hani 7 dünyayı küpe koyup kesiyordu bu arkadaş, kestir bitir arcı da adama BM -Kaido kombosunu tanklattı gaz lambası gibi dolanan adamı düşürtemiyor.

Bomboş bir bölüm olmuş Cp0 arca belki renk katar dedim ölmüş Kanjuro'nun çizdiği resme can veriyorlar. Gerek kişiliği ile gerek usopp'tan bile güçsüz olmasına rağmen arc sonuna kadar yaşamış hamam böceği Orochi'nin bölüm sonunda gözükmesi ayrı drama.

Rezil bir arc bitmiyor da Lütfü suya düşüp tekrar çatıya çıktıktan sonra 12-13 bölüme biter demiştim gram ilerleme yok arcta.

bir açıdan, CP0 drake'e saldırmasa, drake'in hükümetle bağı olduğu ortaya çıkabilir. o yüzden kimliği açığa çıkmasın diye ikisine de saldırıyor olabilirler.
diğer açıdan CP0 ile sword birbirine rakip, yanlız bulmuşken indirelim diyodurlar.
Drake ifşa oldu zaten. O açıdan bir sorun yok. Bunun altında farklı bir şey vardır.

Denizci olarak sızmıyor.Denizciler zaten hükümetin.Drake denizciler içinde derin yapılanma kurulmuş onun bir üyesi.Ne denizcilere bağlı ne hükümete özgür bir hareket.Drake tarafı büyük tabloya bakınca doğru olanı yapıyor ama adamlar teknik olarak hükümetin kurallarına aykırı olduğundan üzerini çizmişlerdir.
KILIÇ için Denizciler'in gizli servisi olduğu bilgisi verildi. Yani bildiğin Denizciler adına hareket ediyor.

Luffy suda baygınken sesini telepatiyle mi neyle artık bilmiyorum iletişim kurunca gömen adamlar şimdi kılıç sese tepki verince ne gayet normal bunlar one piece bu diyorlar kılıçta ruh olabilirmiş herşeyi yapabilir normal yav bu korsanfanın riyakarlığına bayılıyorum ahahahahhsjdkfkf
Kılıç olayından fena patladılar. Enma'yı en çok sevmeyenler, Zoro'yu en çok sevenlerdir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 59)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık