Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kucak mizahı da enma mizahı da okununca değil yapan kişilerin koskoca adamlar olduğunu hatırlayınca komik oluyor?
Kılıç koklama ve diğer muhabbetler de farklı değil. :gamyon:O zaman kimse girmesin foruma belli bir yaş üstünden sonra.Ciddi değil kimse forum kültürünün canlı olduğu eski zamanlarda ciddiyet vardı.Şu an burasının Twitter gibi sosyal medyalara karşı dayanmasının sebebi bu tarz muhabbetler stres atıyor işte insanlar.

Kılıç koklama ve diğer muhabbetler de farklı değil. :gamyon:O zaman kimse girmesin foruma belli bir yaş üstünden sonra.Ciddi değil kimse forum kültürünün canlı olduğu eski zamanlarda ciddiyet vardı.Şu an burasının Twitter gibi sosyal medyalara karşı dayanmasının sebebi bu tarz muhabbetler stres atıyor işte insanlar.
Dalga geçmiştim ben zaten hepsine gülüyorum??‍♀ ama dediğim gibi aslında yazılanlardan dolayı değik yazan kişilerden dolayı komik

İttifak haaaa.... seninle ittifak tehlikeli sularda bulunmak gibi.
Kabul saygı değer denek... ?

Korsan ittifakları daima ihanetle biter ama unutma.Law söylemişti değil mi ? xD
Dalga geçmiştim ben zaten hepsine gülüyorum??‍♀ ama dediğim gibi aslında yazılanlardan dolayı değik yazan kişilerden dolayı komik
Fazla konuşulup tekrarlandı çok sıktı sanırım yasaklanma sebebi o.Yoksa kılıç koklama muhabbeti daha ne denir ingilizce terimler var işte ondan diyeyim anla seviyesi düşük bir muhabbet aslında.Neyse kapayalım konuyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık