Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sertlik konusunda evet öyle. King kendisi diyor. Özel bir durum varmış. Olamaz mı? Jozu da wbden sert. Yalan mı?
Daha tam olarak sertliğine mi kasıt yapıyor net değil. Zoro sertlik diye yorumladı zaten sertliği var dinozor olmasından kaynaklı. Ama benim biraz daha özel yanım var diyor. King farklı bir şeyi de kastediyor olabilir gibi geldi bana. Kaido'nun derisi çok daha fazla övüldü özellikle sertlik açısından. King'in altında yatan sebep özellikle sertlik olmayabilir. Savaşın sonuna doğru açıklığa kavuşur çok çabuk gaza geliyonuz sırf Zoro kesemedi diye. Zoro'nun kesemesindeki en önemli sebeplerinden biri şu anki ataklarında çatıdakilerinki gibi ağırlık olmaması.

Acaba kingden kan akmamasının sebebi yarayı ateşi ile hemen yakması olabilirmi? Belki bu yüzden vücudunu kostüm ile kapatmıştır.

Sanji tek yedi noldu yada Luffy önüne gelenden tek yiyor.
Zoro azıcık zorlandı ters bir yeteneği var diye rakibin nolmasini bekliyorsun.
Kata, Cracker bunlar ters yetenek değildi.:D Cracker'in de bisküvileri sertlikleriyle ünlüydü ve bunlardan istediği kadar üretebiliyordu. Katakuri zaten erişilmezdi vücuduna vuramıyordun. Şimdi Zoro hoşaf oldu diye ters rakip oldu.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık