Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüştüğün adamın saldırısını savuşturmak... Offf ne takdir edilesi.
Katakuri etti takdir. Onu yapamayıp yenilenler var.:(

Ayrıca Katakuri Sanji de yargıcın onu vuramayacağını görüyor özellikle nereye doğru gideceğini hesaplamadı. Büyük ihtimal da atlatayamacağını düşünüyordu. Luffy de özellikle nereye gittiğini de öncesinde bakarak oraya atak yapıyordu. Kendisi bunun işleri 2 kat zorlaştırdığını söylüyordu. Arada öyle de bir fark var.

Ayrıca Katakuri Sanji de yargıcın onu vuramayacağını görüyor özellikle nereye doğru gideceğini hesaplamadı. Büyük ihtimal da atlatayamacağını düşünüyordu. Luffy de özellikle nereye gittiğini de öncesinde bakarak oraya atak yapıyordu. Kendisi bunun işleri 2 kat zorlaştırdığını söylüyordu. Arada öyle de bir fark var.
Ben arada fark göremiyorum.

O yüzden susuyorum reis:sapkali:

Katakuri mal oldu, nasıl ağzı açık kaldı orada ama atkıdan dolayı görünmüyor.Dikkatli bakarsan farkedersin. ?

Sanji'nin suiti parçalamasını çok sevdim. İlk kullandığında çok sinirlenmiştim karakterin doğasına ters diye, görünmezlik verince mecbur kabullenmiştim. Karakter tutarlılığı benim için çok önemlidir, o suit olayı beni hep rahatsız ediyordu o yüzden. Forumda mbti, Jungian fonksiyonları ile ilgilenen var mı bilmiyorum ama Sanji tam bir Fi dom.
Sanji'nin Zoro tarafından öldürülmesi seriyi nasıl uçururdu. Tayfanın tepkisi, çıkacak dramı hayal ederken Kinemon'un bile ölemediğini hatırladım.
Law'un ne zamandır kayıp tarihi açığa çıkarma isteği var yahu. Dressrosa'dan sonra karaktere amaç vereyim demiş herhalde Oda. RobinxLaw shipperları coşmuştur :D

Üye silindi 7459

Sanji'nin suiti parçalamasını çok sevdim. İlk kullandığında çok sinirlenmiştim karakterin doğasına ters diye, görünmezlik verince mecbur kabullenmiştim. Karakter tutarlılığı benim için çok önemlidir, o suit olayı beni hep rahatsız ediyordu o yüzden. Forumda mbti, Jungian fonksiyonları ile ilgilenen var mı bilmiyorum ama Sanji tam bir Fi dom.
Sanji'nin Zoro tarafından öldürülmesi seriyi nasıl uçururdu. Tayfanın tepkisi, çıkacak dramı hayal ederken Kinemon'un bile ölemediğini hatırladım.
Law'un ne zamandır kayıp tarihi açığa çıkarma isteği var yahu. Dressrosa'dan sonra karaktere amaç vereyim demiş herhalde Oda. RobinxLaw shipperları coşmuştur :D
Sanji buram buram infp kokmuyor mu? :D

Rosa'da belli etti zaten öğrenmek istediğini. Ben bunu çok söyledim ama dinleyen nerede............. Cora-san ona D.'den bahsettiğinden beri aklı bunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık