Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu nasıl örnek olarak veriyorsun ya ? Örnek olarak verdiğin şeyde Sanji'nin yapıp Lütfünün yapamadığı yada Lütfünün yapıp Sanji'nin yapamadığı bir şey olmalı.

Burada ikisi de aynı durumda kalmış bu ne la ? Bu nasıl mantık :hhh:

Luffy küçümseme değil ama kalkıp Luffy içten hasar veriyor diye Kata'dan fazla b hakisi var diyebiliyor musun ? Eee b hakisini ne kadar yükseltti de o tekniği kaptı ? Orada başka bir şey anlatıyorum. Artı evet Lütfü gömme orası :ehe:

Edit: Lütfü fanlığın da tutuşmuş hemen gelmişsin ek kuvvet olarak xD
Koskoca farketme görme efekti koymuş. Apo'nun yaydığı tehlikeyi ya da atağı öngördüğü için sezdiği için direk kulaklarını kapat diye uyarmış. Kadınları sezmiyor Sanji k.hakide Luffy'den iyi mi diyonuz ben anlamıyorum. Başka örneği yok çünkü Sanji'nin kadın örnekleri olmayıp da böyle bir şeyin olduğu.

Kaido ile luffy yumruk tokuşturdular mı hatırlamıyorum.
Yok yumruk tokuşturma bulamadım ama başka bir şey buldum en azından şunu diyebiliriz Kata'nın b.hakisi = Kaido b.hakisi yani Luffy orada imparator seviyesinde bir adamın b.hakisine sahip adamdan darbe yiyince ahlayıp puflamış :D Luffy'i gömmene izin verebilirim de Kata'yı asla. @Miyata Ichiro bak gördün mü Kata'nın b.hakisini yerenler utansın :D

Yok yumruk tokuşturma bulamadım ama başka bir şey buldum en azından şunu diyebiliriz Kata'nın b.hakisi = Kaido b.hakisi yani Luffy orada imparator seviyesinde bir adamın b.hakisine sahip adamdan darbe yiyince ahlayıp puflamış :D Luffy'i gömmene izin verebilirim de Kata'yı asla. @Miyata Ichiro bak gördün mü Kata'nın b.hakisini yerenler utansın :D
Eşit diyemezsin aynı lütfü değil bunlar.

Not: Yine ağlamış xD

Luffy > Zoro > Sanji

Seri sonu
Güç'te ve b.hakide Zoro denkleşir
Hızda ve k.hakide Sanji denkleşir
Luffy > Zoro > Sanji olur.

Luffy > Teach > Zoro > Akainu > Sanji > Kizaru gibi gider. Araya sıkışacaklar olur.

Sanji abanzanlığından dolayı kadınlarla alakalı şeylerde Luffy'den daha iyi seziyor diyorum zaten. Aynen ilk atağı yediği sıra hissetmemiş. Ama o sahne örneklerden biriydi. Elimizde direk BAA var. Orada net Luffy sezip Sanji ve Zoro'ya söylüyordu. Sanji'nin çoğu sezgi örneklerinde hep kadınlar var. Ayrıca k.hakide gelecek gören adamdan bahsediyoruz. Neye göre Sanji daha iyi k.hakide deniliyor anlamış değilim.
Geleceği gören adamın saldırısını savuşturduğunı bilmesek yanmayacağım da :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık