Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Sanji o kadına vuran kişiyi ölümün kıyısına getirmiştir ve dolayısıyla bunu gören kadın Sanji’den korkmuş da olabilir sonuçta tanımıyor ve niyetini de bilmiyor.
Kadın da zaten siz ikiniz tektiniz yalan söyleme diyip taşlıyor genelde söylenen şeyin arkasında başka bir hikaye çıkıyor, bakalım.
One Piece dedektif Conana döndü :D
Benim teori kız okadarda masum degil hem belki Cp0 olabilir. Görüyoruzki Sanji kızla karşılaştıktan sonra kaşları değişiyor, bence bu değişim Sanjiye görünmezlik gücünüde kazandırdı. Tam bu değişim olurken Sanji bi an kendini kaybetti ve o an bu kız Sanjiye saldırdı, fakat Sanjinin dış iskeleti çok sert olduğundan kız yaralandı ve Sanjinin canavar olduğunu düşünerek ona korku içinde baktı. Zaten Sanjinin bu son güç artışıyla eğer öyle normal bir insana insafsızca vursa kesin Karaca Ahmete yollar.:bilmem:

Bak bu boynuz işi güzel olur, sence suit geri gelecekmi? Ben düşünüyorumki Zoro İkinci kitetsuyu alınca Sanjide güç artışı alır ve bu suitin güçlenerek yeni dizaynıyla geri gelmesi olabilir. Biliyoruz Sanji bazen dövüştüğü insanları arkadaşı yapıyor ve Queen yenildikten sonra ona can düşmanı Judgeın onu nasıl aşağıladını ve mahvettiğini anlatır. Judgeı ortak düşman yapan ikili Frankyi ve Usoppuda aralarına alarak yeni bir Suit yaparlar. Queen belkide Stealth Black fanıdır kim bilir. :bilmem:
Bu tür serilerde aile kavramını yüceltmeye çalışır mangakalar. Sanji'nin yaşamış olduğu travmalar hafif bir şey değil ama Judge'nin ve kardeşlerinin kendilerini affettireceklerini düşünüyorum. Bence Wano'ya geliyor Germa 66 ve Vegapunk ile tasarlamış olduğu icadı neyse o da Wano'ya geliyor. Sanji'nin suiti ilk giydiği zaman söylemiş olduğu bir cümle vardı "Bu kostümü Franky ve Usopp'a yeniden modifiye ettireyim." diye, bu sözü boşuna söylememiştir. Madem bu suiti parçalayacaktı Oda, o zaman Sanji'ye bu sözü söyletmezdi.

Sanji'nin şu anda alacağı yeni güç alevinin rengi olacak bence yani daha üst seviye bir kullanımı olacaktır. Alevinin rengi beyaza dönebilir yada siyaha. Ya da haki seviyelerinde eksikliklerini giderebilir. Mesela silahlanma hakisine Ryou Haki'ye yakın bir seviyeye gelebilir ya da Haoshoku açabilir. Sanji'nin şu anda alacağı hiçbir güç beni şaşırtmaz çünkü bir silah olacak şekilde bir deney ürünü olarak doğdu. Şu anda Haoshoku Haki'yi açsa ve saldırılarına eklese şaşırmam.

Yine de benim Sanji'den beklentim ateş gücünde daha üst bir seviyeye çıkması. Madem karşısındaki bir Antik Zoan ve derisi çok sağlam, öyleyse Luffy'nin Gear 4 formundaki gibi bir seviyeye çıkması lazım o da en azından bir arc içinde olacak iş değil. En ideal gelişim Sanji'nin ateş seviyesinin yükselmesi bence.

Bu tür serilerde aile kavramını yüceltmeye çalışır mangakalar. Sanji'nin yaşamış olduğu travmalar hafif bir şey değil ama Judge'nin ve kardeşlerinin kendilerini affettireceklerini düşünüyorum. Bence Wano'ya geliyor Germa 66 ve Vegapunk ile tasarlamış olduğu icadı neyse o da Wano'ya geliyor. Sanji'nin suiti ilk giydiği zaman söylemiş olduğu bir cümle vardı "Bu kostümü Franky ve Usopp'a yeniden modifiye ettireyim." diye, bu sözü boşuna söylememiştir. Madem bu suiti parçalayacaktı Oda, o zaman Sanji'ye bu sözü söyletmezdi.

Sanji'nin şu anda alacağı yeni güç alevinin rengi olacak bence yani daha üst seviye bir kullanımı olacaktır. Alevinin rengi beyaza dönebilir yada siyaha. Ya da haki seviyelerinde eksikliklerini giderebilir. Mesela silahlanma hakisine Ryou Haki'ye yakın bir seviyeye gelebilir ya da Haoshoku açabilir. Sanji'nin şu anda alacağı hiçbir güç beni şaşırtmaz çünkü bir silah olacak şekilde bir deney ürünü olarak doğdu. Şu anda Haoshoku Haki'yi açsa ve saldırılarına eklese şaşırmam.

Yine de benim Sanji'den beklentim ateş gücünde daha üst bir seviyeye çıkması. Madem karşısındaki bir Antik Zoan ve derisi çok sağlam, öyleyse Luffy'nin Gear 4 formundaki gibi bir seviyeye çıkması lazım o da en azından bir arc içinde olacak iş değil. En ideal gelişim Sanji'nin ateş seviyesinin yükselmesi bence.
Bu ateş işi siyah olursa Oda bunu nasıl bir mantığa oturtacak bir türlü aklım ermiyor, bir tek cehennemin alevleri nurları alındığı için siyahtır ama onlar çok uzun süredir yandığından çok sıcak. Yani demek istediğim siyah alevi nasıl bir mantığa oturtursun aklım almıyor. :bilmem:

Yamato az kalsın yoldan geçerken Drake'i tekleyecekmiş neredeyse. :ehe: Bölüm güzeldi bu arada. Diyalogları falan sevdim. Yalnız Bigmom gibi hasar almayan bir yaratığı metalle tenekeyle falan yaralamak... Neresinden bakarsanız bakın tutarsızlık abidesi. Oturmuyor bir türlü. Lan adamlara düzgün haki falan verseydin bari Oda efendi, o kadar boş sayı çizeceğine şunların altyapısını yapsan çok daha iyi olurdu. Ayrıca şu ana kadar beklediğim yonkou dövüşü ciddiyeti ve yıkıcılığının %10'u bile görebilmiş değilim. Bu muydu lan dedirtiyor sürekli. Yani Dof bile çok daha etkiliydi bu konuda. Adam ada boyutunda yıkıcı güç gösterdi. Bunlar da küçük bir alanda zararsız bir şekilde dövüşmeye devam ediyorlar.

Ne diyeyim beklemedeyiz... Belki daha farklı şeyler görürüz ilerleyen dönemlerde. Yıllardır beklediğim ve hayalini kurduğum imparatorlarla savaş böyle ruhsuz olmamalıydı yav. Heyecan sıfır, tedirginlik sıfır, gaza getirme sıfır, merak unsuru sıfır oğlu sıfır...

Bir sonraki bölümün ismi, Cehennem Kralı.

Şunu unutmamak lazım Sanji'nin ateşi onun bir parçası, yani dış bir etken, şeytan meyvesi gücü falan değil bunu kendisi söylemişti. Seride sanırım daha önce görmediğimiz bir şey olacak ve silahlanma hakisini ateşe ekleyecek.

Aslında bu Ryou Hakinin farklı bir kullanımıdır haki ateşi koruyucu rolünü üstlenir. Hell Memories'de ki gibi vurduğunda Queen'in vücudunda yayılacak ve söndürülemeyek.

Sanji benim ateşim tüm ateşlerden daha sıcak demişti..Bu tekniği geçmişte bir kez kullanmıştır ve İvankov'u yenmiştir ama yüksek haki kullanımı nedeniyle uzun süre bitkin düşmüştür ve okama elbisesini o zaman giydirmişlerdir :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık