Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla Kuina'ya helal olsun serideki en zor şeylerden birini başarmış,kız öldü hemde merdivenlerden düşerek(aslında tam emin değilim Oda saçma sapan bir sebepten ötürü öldürmemiş olabilir. Sonra gelir şöyle böyle diyip yine hikayeye ekleyebilir)
One piece’teki en sağlam maddeler:

kuina’yı öldüren merdiven>>> dof’un gözlüğü>>>deniz taşı.

Spoiler veren adamın yok artık dediği 1031. bölüm:
Abi bu gercekse yer yerinden oynar denizler alev alır, gok yere iner, yer sarsılır, sular cosar koca dağlar sarsılır, ölüler canlanır

Oda bize 1031.bölüm itibariyle nasıl büyük bir deha oldugunu tekrardan kanıtlamıstır arkadaslar. Ace öldü sandık. Hatta mezarı iki evrende de yapıldı ama...hahahhaa. Hepsi aslında Oda'nın akıl dolu planının bir parçasıydı. Ace yasıyor aslında ölmemis. Tahmin etmis miydiniz? Hic sanmıyorum

Abi bu gercekse yer yerinden oynar denizler alev alır, gok yere iner, yer sarsılır, sular cosar koca dağlar sarsılır, ölüler canlanır

Oda bize 1031.bölüm itibariyle nasıl büyük bir deha oldugunu tekrardan kanıtlamıstır arkadaslar. Ace öldü sandık. Hatta mezarı iki evrende de yapıldı ama...hahahhaa. Hepsi aslında Oda'nın akıl dolu planının bir parçasıydı. Ace yasıyor aslında ölmemis. Tahmin etmis miydiniz? Hic sanmıyorum
Şimdi dönmez de ileride Im, Joy Boy seçilmiş adamlar piyasaya girince her şey beklenir Oda'dan. Umudunu kaybetme dostum. :respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık