Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Kin'emon'un vücudunun alt kısmı birinci ve ikinci katı birbirine bağlayan merdivenlerde koşarken görülmüş. Kaido, Kin'emon'u ortadan ikiye bölmüş, ancak Kin'emon Punk Hazard'da Law tarafından bölündüğü zaman geri birleştirilirken yeterince iyi birleştirilemediği için ikiye bölününce ölmemiş. Alt kısmının kulakları olmadığı için söylenenleri duyamıyormuş.
Bu ne rezil bir senaryodur ya.

Verilen emeklere bir başkası saygısızlık eder, insan hâlidir, anlarım da bir insan kendi emekleriyle yıllar boyunca inşa ettiği bir dünyayı niye böyle saçma inatçılıklarla mahveder anlamam. Bu adamın kendi yaptığı şeye saygısı yok ki biz duyalım. Yani tamam, kral sensin. Karakterler her seferinde ölmemeyi başarıyor. Helal olsun lan sana. Nasıl da orijinal adamsın. Amaan.

Reis bunu zaten yapabilirdi işte, Punk Vice saldırısının benzeri bu onu söyledim. Zaten yapabileceği şeyi farklı şekilde yapmış olacak.
Dof da ip üretip atabiliyordu. Kata mochi’den ekstra kol yaratabiliyordu. Onların da uyanışı gereksiz mi?

Uyanış meyvenin çevreyi de etkilemesi anlamına geliyordu. Kidd mıknatıs adam. Şimdi başkalarını da mıknatıs yapıyor. Önceden yaptıklarından farklı bence.

punk vice dediğin şey kollarla ezmeydi. Kollarla yakalaman lazım onu yapabilmek için. Uyanış sayesinde metaller illa big mom’a gider kaçış şansı yok. Bloklamak, parçalamak veya dayanmak zorunda artık. Ama parçalasa da tekrar peşine düşebilir.

Eskiden metali kendine toplayıp onunla vuruyordu rakibe. Normal yumruk gibiydi. Artık metal direk big mom’a gidecek. Ben benzetemedim.
Elbette rakibe metal atabiliyordu. Ama nişan alıp tutturursa oluyordu o.

Ben direk big mom’ı mıknatıs yapmasını beklemezdim. Uyanış açarsa mıknatısa dönüştürdüğü bi cismi big mom’a yapıştırır falan sanıyordum.
Hedefi takip eden saldırıları olacak muhtemelen artık. Onlar sayesinde kitlediği rakibe de gidip punk vice atar Allah’ına kavuşturur.

Dof da ip üretip atabiliyordu. Kata mochi’den ekstra kol yaratabiliyordu. Onların da uyanışı gereksiz mi?

Uyanış meyvenin çevreyi de etkilemesi anlamına geliyordu. Kidd mıknatıs adam. Şimdi başkalarını da mıknatıs yapıyor. Önceden yaptıklarından farklı bence.

punk vice dediğin şey kollarla ezmeydi. Kollarla yakalaman lazım onu yapabilmek için. Uyanış sayesinde metaller illa big mom’a gider kaçış şansı yok. Bloklamak, parçalamak veya dayanmak zorunda artık. Ama parçalasa da tekrar peşine düşebilir.

Eskiden metali kendine toplayıp onunla vuruyordu rakibe. Normal yumruk gibiydi. Artık metal direk big mom’a gidecek. Ben benzetemedim.

Ben direk big mom’ı mıknatıs yapmasını beklemezdim. Uyanış açarsa mıknatısa dönüştürdüğü bi cismi big mom’a yapıştırır falan sanıyordum.
Hedefi takip eden saldırıları olacak muhtemelen artık. Onlar sayesinde kitlediği rakibe de gidip punk vice atar Allah’ına kavuşturur.
Onlar tüm çevreyi manipüle ediyor. Şu haliyle Kid'inki onlarınkine nazaran çöp.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık