Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahaha Oden üzerine hypelanıyorduk tam da iyi oldu çok geçmeden önü kesilmesi. :hhh:
Law ana karakter torpili alıyor Zoro ve Luffy gibi iyisin. Kid'in bu spoilerda yaptığı hareketin ona hiç bir artısı yok, Big Mom'ı magnet yapmasa bile hurdaları zaten üzerine yağdırabilirdi, bunun Punk Vice atağından pek farkı olmaz. İnşallah başka özellikleri de vardır bu uyanışın.

Kin'emon olayı nasıl bir saçmalıktır adam akıllı ölmedi de geç, muhtemelen gövdesinin altı adaya gelmekte olan cp-0 destek gücüyle alakalı saçmalıklara vesile olacak. Korkup kaçmaları olası bu saatten sonra.

Kanjuro ölmüş en azından.

Luffy > Kid+Law olması saçma idi. İki tane zirve süpernovanın Luffy etmesi gerekliydi. O yolda ilerliyorlar bakalım.

Yani seride ölüyü dirilten diye tabir edilen karakter olarak Boa Hancock ve Nico Robin vardı benim bildiğim. Law sanmıyorum bu klasmana girebilsin.

Law ana karakter torpili alıyor Zoro ve Luffy gibi iyisin. Kid'in bu spoilerda yaptığı hareketin ona hiç bir artısı yok, Big Mom'ı magnet yapmasa bile hurdaları zaten üzerine yağdırabilirdi, bunun Punk Vice atağından pek farkı olmaz. İnşallah başka özellikleri de vardır bu uyanışın.
Bu bölümde uyanış kullanıyorlar mı ki. Ben normal saldırıları sanmıştım onu. ? Bence vardır. Doffy/Kata farklı şekillerde kullanıyordu diye hatırlıyorum yanlış değilsem eğer sjhsjh

Bu bölümde uyanış kullanıyorlar mı ki. Ben normal saldırıları sanmıştım onu. ? Bence vardır. Doffy/Kata farklı şekillerde kullanıyordu diye hatırlıyorum yanlış değilsem eğer sjhsjh
Yok kullanmışlar, seninki içten hasar vermiş işte. Kid'de zaten normalde yaptığı hurda yağdırma işini farklı şekilde yapmış, sıfır artı özellik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık