Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çalıştı ? Ne ara ? Bu kadar kolay mı yani 3 günde uyanışa ermek ? Dros sonrası wano ya geliş süresi 10 gün var mıdır ? Belki. O zamana kadar yediği dayak ortada yani. Cidden saçma kid ve law da ''gökten gelen uyanış'' görür isek...
Rosa'dan sonra Zou'ya gittiler. Orada öyle aksiyon yaşanmadı. Cevabını bize komik bir şekilde ya da mantığıyla anca Oda verebilir fakat Zou'da yapmış olabilir diye düşünüyorum.

Bu nasıl bir bölüm böyle. Kinemon'u iyice yapıştırmamışlar mı ? Ne.. Bırak ölsün işte neye zorluyon ki ? Kanjuro ölmeden önce mi ateş iblisi yapmış, duvarlardan geçebiliyor ve etrafında ki herşeyi yakıyor. Hedefi de cephanelik. Bölümü sevmedim.

Misyon yüklemediği apoo yu da hala yaşatıyor adam. Gelen vurdu giden vurdu arsız çocuk gibi ortada geziniyor ya :D Yamato nun ateş püskürmesi de boşa değilmiş. Yedirir de bu gezen iblis ateşini. Akabinde gider orochiyi öldürür. Oden in intikamını aldım der... Basit senaryo işleyemediği karakterler büyücü olan karakterler falan... Seriyi bırakma vakti mi yaklaşıyor ki....

Bu nasıl bir bölüm böyle. Kinemon'u iyice yapıştırmamışlar mı ? Ne.. Bırak ölsün işte neye zorluyon ki ? Kanjuro ölmeden önce mi ateş iblisi yapmış, duvarlardan geçebiliyor ve etrafında ki herşeyi yakıyor. Hedefi de cephanelik. Bölümü sevmedim.
Mantık hatası yok mu ? Adam ölmüş çizimi hala ortalarda geziyor. Kaybolması lazım ya da ölmedi gene çıkacak bir yerden.

Gözünaydın. :D Sağlam yerden torpil bulmuşsunuz neresi orası. :p
Bu kadarını ben de beklemiyordum, sürpriz oldu. 2 yeni teknik ve uyanış mı, bir ohaaa çaktım kendime. 2 karaktere birden aynı güçle öne çıkardığı nerede görülmüş. Hele Luffy'nin daha kullanmadığı bir gücü aynı tarafta olanların kullandığı nerede görülmüş. Şaşırtıcı bölüm. sjhsjh Daha yeni yeni konuştuk senle. Üzerine bu ilaç gibi geldi. Teşekkür ediyorum. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık