Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adama saldırmıyor bile diye es geçme. "Senden başlayayım." demiş. Yani orada Law'ı görmüyor falan gibi bir durum yok. Hata etmiş. Keza ilk kez Big Mom'dan kan alan Law olarak özele geçmeli bu bölüm. :D
Denize düşmekten kurtulduğundan beri Kid'e bilenik vaziyette, Kid'i arıyordu zaten öldürmek için Law'a dalmaması normal.

Olabilir bu güç tüketme muhabbeti yapıldığı için kıllandım ben de. Ama et met getirsinler iyi etsinler reisi ya da iksir falan versinler. Yapsınlar bir şeyler :D
Valla sonu ucu açık olmuş. Law ve Kid'in son kozu olduğunu sanmıyorum bunların ama Big Mom'da o saldırıya düşmez. Eğer son kozları bu saldırılar olursa tüküreyim bu ikiliye. :ehe:

Big Mom düşmen lazım. Forumda kesin düşeceksin diye çok konuştum. Düşmezsen bizi bitirirsin.:hhh:

Daha trsini okumadım ama spoilerde alışamadığını söylüyordu. Rosa'dan sonra yakın zamanlarda uyandırdı bence. Zou en uygun yer geliyor bana. Bu şekilde değilse zaten dediğin gibi saçmalık olur.
Ya hep diyorum Dressrosa'da Doffy'i Law'a vereceklerdi. Babasını öldüren adamın intikamını kendisi alacaktı, ayrıca Doffy'i kestiği için şu an çöp ya da yancı karakter olarak görülmeyecekti. Oda'nın kafasında Luffy-Law-Kid'i çağın efsaneleri yapma fikri var ama böyle yapamaz. Luffy arc sonu Yonkou indireceği için bunlar geride kalmasın diye böyle bir şey yapıyor ama böyle yaparak istediği şeyi elde edemeyecek. Law için Dressrosa'da çok büyük bir fırsat vardı Oda için. Luffy de o arada Fujitora ile uğraşacaktı, hem korktuğu şey olmaz Luffy o arc geride kalmazdı, hem de Wano ve WC öncesi bir amiralle ciddi savaşı olduğu için şu anki seviye artışı kimsenin gözüne de batmazdı. Bu adam öncesinde amiralle kapıştı denecekti, Luffy'nin illa Fujitora'yı yenmesine de gerek yoktu. Uzun bir savaş yeterli olurdu.

Oda belli ki bunları Roger Wb yapmayı planlıyor ama bunu başaramaz. Bir Law fanı olarak tekrar ediyorum, başaramaz. Bu adamlara efsane denmesi için iyi yazılmaları gerekiyor ama gidiyor tüm yemeği Luffy'e veriyor. Kid için Killer iyi bir adımdı ama Law çok eksik kaldı. Bir karar versin artık bu adam yancı mı efsane mi.

Valla sonu ucu açık olmuş. Law ve Kid'in son kozu olduğunu sanmıyorum bunların ama Big Mom'da o saldırıya düşmez. Eğer son kozları bu saldırılar olursa tüküreyim bu ikiliye. :ehe:

Big Mom düşmen lazım. Forumda kesin düşeceksin diye çok konuştum. Düşmezsen bizi bitirirsin.:hhh:
Aga Kid'e düşse bile versinler et işte. La hep böyle saçmalıklar Luffy ve Zoro ikilisine mi olacak. Adam saldırıya düşüyor iksir alıyor, Luffy et alıyor. Kid babalar gibi savaşıyor ne zamandır, adam Oda'ya rağmen bir şeyler yapıyor. Biraz da yazar ittirsin artık ucundan be.

Bence daha iyi olmadı.Tamam çok güçlü sayılmazlar ama savaşın sonunda bizim taraftakiler ölüm eşiğine gelirler.Birde bunlarla uğraşmak zorunda kalmayalım.
Hiç iş yapmayan karakterler var onlara da ekmek çıksın
Marco,Momomosuke ve Brook gibi
Özellikle Brook vs apoo görmek istiyorum

Law onu Chopper'ın yanına ışınlarsa o da iksir kullanabilir. Her şeyi Luffy'e bırakacak biri değil.
Zoro'yu ayakta görünce Chopper'dan bilgi alarak iksirin varlığını öğrenebilir.
Abi en çok neye üzülüyorum biliyor musun? Kid şimdi düşünce tekrar kalkamazsa herkes çöp diyecek. Ama iksir ile et ile dövüşen Zoro ve Luffy adam olacak başımıza.

Ya hep diyorum Dressrosa'da Doffy'i Law'a vereceklerdi. Babasını öldüren adamın intikamını kendisi alacaktı, ayrıca Doffy'i kestiği için şu an çöp ya da yancı karakter olarak görülmeyecekti. Oda'nın kafasında Luffy-Law-Kid'i çağın efsaneleri yapma fikri var ama böyle yapamaz. Luffy arc sonu Yonkou indireceği için bunlar geride kalmasın diye böyle bir şey yapıyor ama böyle yaparak istediği şeyi elde edemeyecek. Law için Dressrosa'da çok büyük bir fırsat vardı Oda için. Luffy de o arada Fujitora ile uğraşacaktı, hem korktuğu şey olmaz Luffy o arc geride kalmazdı, hem de Wano ve WC öncesi bir amiralle ciddi savaşı olduğu için şu anki seviye artışı kimsenin gözüne de batmazdı. Bu adam öncesinde amiralle kapıştı denecekti, Luffy'nin illa Fujitora'yı yenmesine de gerek yoktu. Uzun bir savaş yeterli olurdu.

Oda belli ki bunları Roger Wb yapmayı planlıyor ama bunu başaramaz. Bir Law fanı olarak tekrar ediyorum, başaramaz. Bu adamlara efsane denmesi için iyi yazılmaları gerekiyor ama gidiyor tüm yemeği Luffy'e veriyor. Kid için Killer iyi bir adımdı ama Law çok eksik kaldı. Bir karar versin artık bu adam yancı mı efsane mi.
O sizin yorumlamanız. Ben hiç yancı olarak görmüyorum karakteri. Şunlar konusunda hem fikiriz. Law yine Luffy ve Kid ile yıldızlaşacak isim olacak ki bu bölüm başlangıcı oldu bile. Big Mom'dan ilk kez kan alan isim oldu Law. Yani merak etme sen Oda bunu yapacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık