Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029: Kule

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu mu üstün olduğunu kanıtlıyor. Yahu adam tehditle hem tayfasının salınmasını sağladı hem de kendi isteğiyle ellerinde kelepçe olmadan sıfır hasarsız hapse girdi. Hawkins'te biliyor böyle bir koz olmadan Law'ı alamaz. Koz varken bile alamıyor. Tehdide boyun eğiyor. Anca elinde kelepçe varken işkence eder.

Yüreği yiyorduysa tayfasını karıştırmadan bassaydı istediği kadar kukla canına da öyle dövüşseydi Law ile.

Var olan senaryoda sonuç; Hiç kırılma dökülme yaşanmamış bir hapishanede kolay bir üstünlük. Paramparça olmuş bir Hawkins.
Hawkins Law'ı paket etti mi? Etti.
Adamın sahip olduğu güç tehdit etmesine olanak sağlıyor, ne yapsın, meyveyi mi kapatsın :( Adam gücünü kullanıyor.
Hawkins Law'ı rahat bir şekilde mağlup etti. Manga kaynaklı bir şekilde gerçekler ortada.

Adamın sahip olduğu güç tehdit etmesine olanak sağlıyor, ne yapsın, meyveyi mi kapatsın :( Adam gücünü kullanıyor.
Hawkins Law'ı rahat bir şekilde mağlup etti. Manga kaynaklı bir şekilde gerçekler ortada.
o zaman buggy de luffy'i lougtownda mağlup etti.

Manga kaynaklı gerçekleri anlatıyorum ben de. Ona paket etmek denmez. Law kendi rızasıyla yapıyor her şeyi. Paket etmeye zorlama gerekir ya da dövüşü kazanmaya.

Bff. Çatı beşlisi dışı Novalar hiç iyi işlenemedi. Aralarından umutlu olduklarim vardı. Sanji'nin kaçması ise boştan yere dövüşü uzatıyor.
Bege iyi işlendi. Urogoue ve Bonney de hala daha gelecek vaat ediyor. Hatta Drake de aynı şekilde. Sadece kötü diyebileceğimiz Hawkins ve Apoo var şuan.

Bana bi tabanca verin. Sanji’nin sevdiği birinin kafasına tabancayı dayayıp sanji’yi paketleyeyim.

Benim gücüm yetmese bi arkadaşımı sokarım işin içine. Giderim derim ki üvey babana yakın bi yerde sniper bıraktım. Benle gelmezsen babanı vurdururum. Tıpkı bege gibi dövüşmeden paketlerim.

Ben>>>>>sanji

Bana bi tabanca verin. Sanji’nin sevdiği birinin kafasına tabancayı dayayıp sanji’yi paketleyeyim.

Benim gücüm yetmese bi arkadaşımı sokarım işin içine. Giderim derim ki üvey babana yakın bi yerde sniper bıraktım. Benle gelmezsen babanı vurdururum. Tıpkı bege gibi dövüşmeden paketlerim.

Ben>>>>>sanji
Yapabiliyorsan yap, tutan mı var :(

ilk gösterildiği anlar ile karşılaştırırsak. Bege gayet beklenenden fazla iş yaptı.
Bege iyi işlendi. Urogoue ve Bonney de hala daha gelecek vaat ediyor. Hatta Drake de aynı şekilde. Sadece kötü diyebileceğimiz Hawkins ve Apoo var şuan.
Wano içersindekileri kast ettim. Kaldı ki bu kadar kalabalık bir kadroyu yazar olarak idare etmek zor aynı arka toplaması iyi olmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık