Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029: Kule

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın çoğu karakteri boşa düşürdüğünü düşünürsek ya hepsi Kaido ve Big Mom'a dalacak ya da gelen Dünya Hükümeti ajanlarına karşı savaşacaklar.

Son bölümlerde Chopper'ın Sanji ve Zoro ile konuşurken evladım, oğlum falan demesi de ilginç. Konuşma tarzının değişmesinin özel bir sebebi mi var acaba...

Tayfa power up üstüne power up alıyor. Tahminim Sanji Queen'i, Zoro'da King'i yener. Gelecek bölümlerde büyük ihtimalle kaido düşse bile, big mom; kid ve law'ı darmadağın edecek. Sonrasında yine korsan ittifağı devam eder big mom'a dalarlar gibi.
Böyle bir şey yaşansa Oda'ya söverim, şimdiye kadar kim kimin rakibine karışmış ki dövüşü bitenler Law ile Kid'in dövüşüne karışsın? Eşleşmeler belli olmadan önce olsa neyse de bu eşleşme belli oldu çoktan, bir Marco boşta o gelirse gelir ama o da perte çıkmıştı.

Böyle bir şey yaşansa Oda'ya söverim, şimdiye kadar kim kimin rakibine karışmış ki dövüşü bitenler Law ile Kid'in dövüşüne karışsın? Eşleşmeler belli olmadan önce olsa neyse de bu eşleşme belli oldu çoktan, bir Marco boşta o gelirse gelir ama o da perte çıkmıştı.
Sanji, Linlin kadın diye onu incitmek için asla ona vur(A)maz, yani dövüşe karışmaz.
King ile dövüş sonrası ilacın etkisi biter ve Zoro düşer muhtemelen.
Luffy, Kaido'yu alsa ona yeter de artar zaten. Bunlar karışmadıktan sonra Yamato hariç kalanların bir önemi yok bence. Yani ben pek ihtimal vermiyorum dövüşü bitenlerin BM ile savaşa müdahil olmasına. Tabii Kid ve Law da yenemeyecek bence. Marco gelirken sadece elbisesini gördüğümüz bir adam vardı gemide. Sanırım elbise İzo'nun giydiği elbise de değildi. Wano'da flashbacklarda en az 2 galiba 3 kez Shiki'yi gördük ve elbisesini Marco ile gelenin elbisesine benzetmiştim ben. Killer'a da baya benziyor bu elemanın saçları. Bu arc ortaya çıksa şaşırmam yani, BM'yi sadece Kid ve Law alamayacak yüksek ihtimalle...Birileri karışacak ama kim...

Öyle bir şey olursa sövmene eşlik ederim. Şöyle kaliteli Oda'ya sövmeli bir videoda yaparsın şahane olur. ?

Bir hafta önce bana yazma triplerine girmiştin ama ikidir kendin yorumuma atlıyorsun, senin saçma bulman yorumumu gözümde Vivre Card ile onaylanmış kadar yaptı. Arada saçma bulursan yaz böyle :)
Allah Allah öyle mi yapmışım ? Genelde böyle şeyler yapmam. Basarım engeli geçerim; bilen bilir. Ama sen yeni olduğun için yorumlarını biraz Ss'liyim falan diye engellenmemişimdir muhtemelen. Onu da yapmadım gerçi. Neyse biraz daha saçmalarsan engellerim muhtemelen :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık