Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029: Kule

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hastayım çok fena halsizlik göz sulanması vs griptir dedim geçtim sol taraftan sağa vurdu şimdi.Ama görmüşken yazayım Page döver herhalde de Who etmez yarımlık adam.
Büyük geçmiş olsun abi :)İchiji'nin yarım yediği adamın kim olduğunun farkındasındır ama inşallah :oleyo:Katakuri uçan altılıyı tek başına yenecek güçte bir adam.Judge Bm'den tek yedikten sonraki haliyle Snack+diğerlerini tutuyordu.Germa oldukça güçlü.Yanlış kişilere denk geldiler sadece.Ki Who da Jinbei'ye orta zorluk bile veremeden kaybetti zaten.

Zoro net bir şekilde şuan en güçlü 2. süpernova. Kid, lawın yonkou karşısındaki performansları ortada. Law daha bigmoma çizik atamıyor. Anca içeriden şok ile biraz canını yaktı. Zoro olsa asura ile bigmoma da yarayı açmıştı.

Kid ve Killer aynı klasman adamlar. Yani Whowho ve Pageone gibi. Biri daha güçlü olmasına rağmen arada inanılmaz bir fark yok. Wano'ya kadar Luffy ve Zoro'da öyleydi ama Luffy h.haki power up'ı ile WhoWho seviyesinden Jack seviyesine fırladı.(Benzetmeler misaldir.)
Zoro hiçbir zaman Luffy'ye yakın olmadı, unut onu. Luffy, Everest'ti. Zoro da Erciyes. Siz fazla şişirdiniz olay bundan ibaret. Killer, Kid'e yakın olabilir zira o hurdacının Dövüşmekten anladığı şey tam olarak ezmek yani Queen'in geçen bölüm Sanji'yi kavrayıp ezmesi gibi. Adam Kaido'ya hasar atamayacağını biliyor o yüzden ezmeye çalışıyor.

Zoro hiçbir zaman Luffy'ye yakın olmadı, unut onu. Luffy, Everest'ti. Zoro da Erciyes. Siz fazla şişirdiniz olay bundan ibaret. Killer, Kid'e yakın olabilir zira o hurdacının Dövüşmekten anladığı şey tam olarak ezmek yani Queen'in geçen bölüm Sanji'yi kavrayıp ezmesi gibi. Adam Kaido'ya hasar atamayacağını biliyor o yüzden ezmeye çalışıyor.
Karakter gelişimi açısından luffy ve zoro evet bir değildir ama çok bir fark yoktur. Rayden eğitim alan luffy dofu bile handikapla yendi.
Ha birbirleryle vs atar dersen gözüm kapalı zoro derim çünkü kılıç ustası olmak +1 handikap demek.
Luffy'nin meyvesi sayesinde zaten darbelerden az hasar alıyor. Ama kesici aletlere karşı şansı çok yok. Hangi açıdan soruluyor ona göre cevap verilmeli bu konuda.
Karakter gelişimi =Luffy
Luffy vs zoro= Zoro

Zoro net bir şekilde şuan en güçlü 2. süpernova. Kid, lawın yonkou karşısındaki performansları ortada. Law daha bigmoma çizik atamıyor. Anca içeriden şok ile biraz canını yaktı. Zoro olsa asura ile bigmoma da yarayı açmıştı.
Law'ın saldırılarını yanlış biliyorsun. Adamın güçleri organlara çalışan güç. Dışarıdan değil içten hasar veren güçler. Yani çizikleri organlara atıyor. Tensel yerde Sterben Blade dışında çizik bekleme. :)

Üzgünüm ama Kid itibar kazanıp boş laflarının içini biraz da olsun doldurana değin gözümde böyle kalmaya devam edecek.
Şu ana kadar Killer kalitesinde bir sağ kolu hak ettiğini göstermiş değil. :bilmem:

Karakter gelişimi açısından luffy ve zoro evet bir değildir ama çok bir fark yoktur. Rayden eğitim alan luffy dofu bile handikapla yendi.
Ha birbirleryle vs atar dersen gözüm kapalı zoro derim çünkü kılıç ustası olmak +1 handikap demek.
Luffy'nin meyvesi sayesinde zaten darbelerden az hasar alıyor. Ama kesici aletlere karşı şansı çok yok. Hangi açıdan soruluyor ona göre cevap verilmeli bu konuda.
Karakter gelişimi =Luffy
Luffy vs zoro= Zoro
Valla adam şişiriyorsunuz demekte halkı onu anladım. İki sorum olacak luffy vs Zoro hakkında ve 1 tanede handikap hakkında;
1-Luffynin hayvan gibi bir gözlem hakisi var Zoro buna çizik dahi atabilir mi ?( Kaido o hayvani hızı daldı anca saldırısının ucunu değidirdi bunu referans alabilirsin)
2-Hakinin kılıçları üzerinde etkili olduğunu gördük ve luffy şuan hali hazırda zorodan çok daha üst seviyede hakiye sahip ve üstüne üstlük bide savunma amaçlı kullanılabilen içten patlamalı hakiyi öğrendi bu kadar şey ile sence Zoro luffye kılıcı değdirse bile kesebilir mi? ( Şimdi çıkıp kaidoyu kesti diyen olacaktır ağa adam haki basmıyor sadece derisini kesmek zoroyu bu formlara soktu)
3- luffy şuana kadar kaç dövüşe girdiyse hep avantajı az olan tarafta kalıyor doffy lawdan 2 atak yedi diye çok mu canı gitti ağa ondan önce luffy bellamyden tonla dayak yedi,collesiumda savaştı doffye gidene kadar olan yolda savaştı onu niye saymıyoruz ? bellamy haki biliyordu ve saldırıları işe yarıyordu.
Ek olarak luffy ile Zoro arasında fark yok demişsin ağa ben o farka 1-2 Zoro daha sıkıştırabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık