Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029: Kule

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahahahahaha ya o güne kadar gördükleri en güçlü kişinin Franky olduğunu düşünürsek bunların sözleri dikkate alınacak bir şey değil. Burada Zoro'yu öven kişi güçlü korsanlara şahit olmuş biri olsa dersin Zoro'yu övdü vay be Zoro sen neymişsin filan deriz.
Görüyorum ki Zoro'ya duyduğunuz hoşnutsuzluk sınır tanımıyor hahahaha
Dediğinizde haklısınız ama ne yapayım yani bu görsel Killer'ın durumu için çok uygun ve vakti zamanında Zoro'yu övmek için kullanılmış. Kullanmayayım mı?

Sanji vs Queen dövüşü başka bir yere taşınıyor. Büyük ihtimalle başkalarının dövüşüne musallat olacaklar. Kendi tahminim Zoro ve King'in yanına gitmeleri.

Görüyorum ki Zoro'ya duyduğunuz hoşnutsuzluk sınır tanımıyor hahahaha
Dediğinizde haklısınız ama ne yapayım yani bu görsel Killer'ın durumu için çok uygun ve vakti zamanında Zoro'yu övmek için kullanılmış. Kullanmayayım mı?
Killer için kullandın yani, Kid mi kaptan Killer mi kaptan hiç belli değil?! Yoo aslında ben Zoro'yu çok seviyorum ama Zoro'cular fazla abartıyorlar.

Kralın hakisini gördüğümüz panellerde ve Sanji'nin bu bölümdeki paneli İle Zoro'nun Ashura kullandığı panellerde şu ortak nokta var...

Hmm.. Böyle bir şey görürüm de ben yerimde durur muyum? ?

Önce şunu bırakayım. Aynı işaretler Rosa'da da gösterilmiş Zoro için.

Bu bir kesinlikse sonradan çıkacağına mesaj içerikli herhalde hahahaha.
Sonrada tabi ki bir kaç sahnesinde gördüğüm benim adamı atayım. :D

Millet niye killer vs hawkins'in süresine bu kadar takıldı anlamadım. Vs 20 sayı önce başlıyor, anca anca sona geliniyor. Bu bölümde son kalan canı alıyor killer işte. 2 3 bölüm daha uzasaydı, bu seferde bir çöp için harcanan panellere bak, zoro-sanji işleyeceğine neler işliyor vs vs yorumları yapılacaktı.
İki rakip arasında dağlar kadar fark vardı. Zayıf olan handikap kullanmaya çalıştı, işe yaramayınca da tek e gitti işte.

Beyazsakal'ın ölümü ile oluşan tek boşluğu 2 senede Teach bir nebze doldurabildi ama bir anda diğer ikisinin düşmesi sistemi çökertir. 2 veledin yerine geçmesi ile halledilmeyecek bir boşluk. Zaten Shichibukailik kalktığı için bozulan denge tamamen altüst olacak ve Gorousei'nin bahsettiği büyük temizlik başlayacak. Luffy'den sonra iki güçlü korsanın Law ve Kid olma zorunluluğu da kalmayacak bence. Dünya Hükümeti tamamen zorla tüm dünyayı (Özellikle Alabasta, Wano ve Ryugu krallıklarını) hakimiyeti altına alma girişiminde bulunacak. Bu noktada bazı Denizcilerin taraf değişmesini de bekliyorum..
Teach Marco'yu yenip imparator oldu. Başka imparatorları indirenlerin de imparator olarak anılması sırıtmaz bence.

Killer için kullandın yani, Kid mi kaptan Killer mi kaptan hiç belli değil?! Yoo aslında ben Zoro'yu çok seviyorum ama Zoro'cular fazla abartıyorlar.
Aslında belli. Kid de liderlik vasfının olmadığını çatı katı savaşında gördük. Bu sahnede de tescillendi. Zoro Luffy'ye 6. bölümden(manga) itibaren kaptan diyor. Killer ise Kid'e partner diyor. Demek ki eş kaptanlık var tayfalarında ama toplum henüz buna hazır olmadığından Kid kaptan olarak anılıyor. Killer daha çok aksiyon adamı. Kid'in adı var ama asıl işi yapan Killer. Ayrıca Kid benim için yok hükmünde bir karakterdir.

Squad Game isimli diziyi biliyor musunuz? Ben izledim ve sevdim, çerezlik dizi. Son iki haftada o diziyle alakalı üretilen içeriklere bir bakın derim. Bir şey popüler olduysa, abartan ve fanı olan çıkacaktır. Sanji, Zoro ve Luffy için de durum farklı değil ve bu normal bir şey bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık