Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji kendi öz kimliği ile Queen tarafından pert edilmiş. Bu gayet normal. Çünkü Queen Sanjiden net güçlü

E. Oda bunu bildiği için Sanji için tek çıkar yol güç artışı. Bu Luffy gibi dövüş ortasında hakisini güçlendirerek olamazdı.

Tek yolda gen uyanışı, suit vb. Planda olmayan dış etken.

Asıl Sanji dövüşü Luffy vs Katakuri gibi olursa söverdim ben. Böylesi daha iyi.

Gen uyanışı için nasıl bir emek koyabilir sence ? Hücresinin her birini kontrol mü etsin bu adam.
Ben güçlenme yöntemini eleştiriyorum zaten.
Tekkai mi, yoksa gen modifikasyonuyla demir gibi bir vücut elde etmek hakkıyla güçlenmektir?
Farkın bu iki örnekteki gibi çok olmasına gerek yok. Meyve yiyenler bile önce meyve hakimiyeti, sonra ustalaşabilmek için çaba harcıyor.

Son Arca yaklaştık, tayfa için bir anda yükselme olması lazımdı.

Luffy oldu, Sanji ve Zoro da oldu olacak.

Bu tayfa yonkou olmaya hazırlanıyor.

Ben ortaya bir emek konması gerektiği taraftarıyım.
Suit'i normal birine versen o etkiyi gösterebilir mi? Ya da gen olayında mesela aynı potansiyelde kullanabilir mi o da önemli şimdi.
Mesela gördük en iyi olanların hallerini Ichiji Kata karşısında kaç saniye dayandı? Sanji daha çok duruyordu hiç power up almadan. Gözlem hakisiyle saldırılardan falan kaçıyordu hiç olmazsa. Yani Sanji'nin istemeyip kullanmasına laf edilebilir ama emek vermemesi konusuna katılmıyorum. Bu baştan buyana onun hakkıydı bir nevi, ailesini kurtarmış oldu bir nevi o arc ne kadar onlar hak etmeselerde.

Sanji kendi öz kimliği ile Queen tarafından pert edilmiş. Bu gayet normal. Çünkü Queen Sanjiden net güçlü

E. Oda bunu bildiği için Sanji için tek çıkar yol güç artışı. Bu Luffy gibi dövüş ortasında hakisini güçlendirerek olamazdı.

Tek yolda gen uyanışı, suit vb. Planda olmayan dış etken.

Asıl Sanji dövüşü Luffy vs Katakuri gibi olursa söverdim ben. Böylesi daha iyi.
Yani yenilik yapacağım diye böyle saçma bir yola girdi. 6 yol öğrenebilirdi. Oda bunlara üst düzey kullanımlar da getirebilirdi. Geleceği de görürse tamamdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık