Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boşuna Naruto > Op demiyoruz

Naruto da op gibi olsayda herkes Madara seviyesi olurdu :oleyo2:
Ona da girmeyen kalmadı yalnız. Önce 5 kage sonra kcm2 naruto+gai’yi harcadı. En son tüm dünya birleşip daldı. Onlar yetmeyince ölmüş hokageler de dirilip geldi, 9 bijuu daldı, naruto ve sasuke tanrı’dan güç aldı. Hepsi yetmeyince ihanete uğradı.

Kaido’ya devrimciler, dünya hükümeti, teach falan gelip dalsa anca madara’nın yerini tutar :D

Ona da girmeyen kalmadı yalnız. Önce 5 kage sonra kcm2 naruto+gai’yi harcadı. En son tüm dünya birleşip daldı. Onlar yetmeyince ölmüş hokageler de dirilip geldi, 9 bijuu daldı, naruto ve sasuke tanrı’dan güç aldı. Hepsi yetmeyince ihanete uğradı.

Kaido’ya devrimciler, dünya hükümeti, teach falan gelip dalsa anca madara’nın yerini tutar :D
Teach ve Luffy birleşip İM-SAMAya dalsa ne gülerim var ya.

Judge > Vegapunk tescillendi gibi.
Vega'yı küçümseme. Ama basiretsiz Judge da iyi iş çıkarmış Allah var.

Lucci’nin bu kadar küçümsenmesi beni şaşırttı, reis yargı dağıtmaya geliyor.:a:
@Millennium Wizard da sen de iyi Lucci'ci çıktınız. Ben Lucci'de amiral potansiyelinin olduğunu ifade ettim her zaman. Ancak bizimkilerin gelmiş veya arc sonu gelecekleri seviyeyi baz alırsak Lucci'nin şu an Yk2-Yk1 arası bir seviyede olması lazım en fazla. Seri sonu Lucci amiral deseler yadırganmaz. Çünkü seri sonu Luffy-Zoro-Sanji zaten o seviyeyi geçmiş olacak ve bu göze batmayacak.

Sanji> Güçlendirme alana kadar şu anki Zoro
Çok çabuk gaza geliyorsunuz. Base hali Queen etmeyen adamla base haliyle iki yonkou saldırısını tanklayan adamı karşılaştırman için Sanji'nin Kizaru'yu içine sokması lazım.

İki yonkou da bir şekilde komutanlarıyla beraber düşerse kimsenin dövüşecek halı kalmaz. Bak gör o zaman Cp+amiral nasıl bayram yerine çeviriyor Wano'yu ?

3 ihtimal var.

Dragon, Kaido, Ryokugyu.

King'e öyle bir benzetme yapılırsa fazla hype'lanırız o yüzden o ihtimali şimdilik eş geçiyorum :)
Amirallerin korku veren halleri kalmamalı, iki yonkou ile baş et gel amiralden kork. Onlara ezil, millet güler geçer.

Ayrıca koskoca wano iki amirale boyun eğecek ve korsanları verecek kadar aciz değil. Amiral seviyesi elemanları var ama yonkou seviyesi elemanları yoktu. Kaidou düştükten sonra meşru bir yönetim gelip Wano'ya zorla diz cokturemez. Wanoya diz çöktürse bile uzun vadede zarar eder.

Diğer yandan Robin için gelmeleri normal ama hikayenin akışı için Robini alamazlar. Alırlarsa büyük savaş olur, Raftel final öncesi kutlama yeri olur. Başka bir halta yaramaz.

Amirallerin korku veren halleri kalmamalı, iki yonkou ile baş et gel amiralden kork. Onlara ezil, millet güler geçer.

Ayrıca koskoca wano iki amirale boyun eğecek ve korsanları verecek kadar aciz değil. Amiral seviyesi elemanları var ama yonkou seviyesi elemanları yoktu. Kaidou düştükten sonra meşru bir yönetim gelip Wano'ya zorla diz cokturemez. Wanoya diz çöktürse bile uzun vadede zarar eder.

Diğer yandan Robin için gelmeleri normal ama hikayenin akışı için Robini alamazlar. Alırlarsa büyük savaş olur, Raftel final öncesi kutlama yeri olur. Başka bir halta yaramaz.
Reis sen yazar mıydın ya. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 69)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık