Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav daha iyi anlaşılsın diye örnek vermek kötü bir şey mi ?
Verilen örneklerin birbiri ile alakası yok ki. Sanji ailesinden gelen hiçbir şeyi istemediğini söylediği halde, ailesinden gelen şeylerin ekmeğini yemekte bir sakınca görmüyor. Verdiğin tek örnek Zoro, onun da zaten "ben kimseden yardım almam" ya da "ben kimsenin önünde diz çökmem" diye bir lafı yok, Mihawk yorumlamış kendince.

Şu an denk hatta sanji daha üstün gözüküyor zaten. Adam yaralı suitsiz halde queen'e üstünlük sağlarken, King zoro'yu kum torbası yapıyor. Oda'nın acilen zoro'ya p.up vermesi lazım.
Quene üstünlük sağladığı için mi tüm kemikleri kırılmış? Bildiğin yenilmiş sanki queene. Sonra gen uyandırıp kendine geliyor. Zoro ise king ile kafa kafaya kendi bedeni ile kapışıyor.

Adaya amiral gelse bile ne yapar diye düşünüyorum yani kim ile savaşacak bizim tayfa ile savaşsa tayfanın üstüde Oda koruması olduğunu biliyoruz yonkou ile veya sağ kol ile savaşacak olsa off panel olacak yani bu düşünce bile heyecan yapmıyor artık bende..

Silinmiş Üye

Öyleyse Zoro da yüzsüzsün tekidir. Zoro'nun burada yaptığı, Sanji'nin yaptığı şeyi aklamıyor. Sanji dediğin adam Vinsmoke adını görünce bile sinirden küplere biniyor, güçlenmek için onlardan gelen şeyleri istemediğini belirtiyor, ama zorda kalınca bu laflarını yiyor. Gayet basit ve net gördüğün gibi.
Luffy'nin tayfasında oluyorsa, neden sevdiğin karakteri savunmak için "Zoro da secde etmişti" deyip hedef değiştiriyorsun ki? "Luffy'nin tayfası böyle" de geç.
Ben Sanji'nin yaptığı şey aklansın diye Zoro'nun yaptığı şeyi söylemiyorum, yanlış anladın. Tayfa içinde bu tür şeylerin normal olduğunu düşündüğümü söylüyorum ve bu yüzden Zoro'yu örnek veriyorum. İkisinin de yaptığı şeyde bir sorun yok bana göre, sen öyle düşünmekte ısrarcıysan daha bir şey diyemem zaten.

Adaya amiral gelse bile ne yapar diye düşünüyorum yani kim ile savaşacak bizim tayfa ile savaşsa tayfanın üstüde Oda koruması olduğunu biliyoruz yonkou ile veya sağ kol ile savaşacak olsa off panel olacak yani bu düşünce bile heyecan yapmıyor artık bende..
Amiral gelirse Kaido'ya oynar Big Mom onun kadar büyük bir tehdit teşkil etmiyor en kötü adasına kaçar. bu arada Lucci ve CP0 Robin için saldırırlar.

Yazıklar olsun sana soda bu çocuk böyle kritik bir yerde bile heyecanlanamıyor. Soda yargılanmalı.

Silinmiş Üye

Verilen örneklerin birbiri ile alakası yok ki. Sanji ailesinden gelen hiçbir şeyi istemediğini söylediği halde, ailesinden gelen şeylerin ekmeğini yemekte bir sakınca görmüyor. Verdiğin tek örnek Zoro, onun da zaten "ben kimseden yardım almam" ya da "ben kimsenin önünde diz çökmem" diye bir lafı yok, Mihawk yorumlamış kendince.
Yiyecek tabi babasının malı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık