Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl yüzsüzlük sevdiklerini korumak için bir şansı varken bunu kullanmaması olurdu. Tepelerinden kesilen uzuvlar düşüyorken, etraflarında sayısız müttefikleri ölüyorken ve tüm tayfa hayatı pahasına mücadele ediyorken Sanji'nin ailesine olan öfkesinden dolayı söylediği bir sözü umursayıp dostlarının sadece birini bile ölüme terk etmesi salaklıktan başka bir şey olmazdı. Sanji de salak ya da onursuz değil. Zoro'nun Luffy'nin emriyle Bellamy'e karşılık vermemesi de Mihawk'un önünde eğilmesi de öyle tabii. Böyle davranışları yüzsüzlük değil fadakarlık. Dönüşümden rahatsız olmasına rağmen yapıyor yani istemediği bir şeye zorluyor kendisini...
Tamam'da gemide durdurmasalar suiti denize atmıştı zaten. Dostlarını ölüme terketmek yerine onlarla ölürdü:bilmem:

Asıl yüzsüzlük sevdiklerini korumak için bir şansı varken bunu kullanmaması olurdu. Tepelerinden kesilen uzuvlar düşüyorken, etraflarında sayısız müttefikleri ölüyorken ve tüm tayfa hayatı pahasına mücadele ediyorken Sanji'nin ailesine olan öfkesinden dolayı söylediği bir sözü umursayıp dostlarının sadece birini bile ölüme terk etmesi salaklıktan başka bir şey olmazdı. Sanji de salak ya da onursuz değil. Zoro'nun Luffy'nin emriyle Bellamy'e karşılık vermemesi de Mihawk'un önünde eğilmesi de öyle tabii. Böyle davranışları yüzsüzlük değil fadakarlık. Dönüşümden rahatsız olmasına rağmen yapıyor yani istemediği bir şeye zorluyor kendisini...
Gen uyanışına bir şey demiyorum, elinde değil çünkü. Fakat kostümü giydiği için bu olaylar oluyor. Yani bilmeden genlerinin uyanmasına neden oluyor. Benim için söz senettir, isterse dünya ölsün, ama bir insan sözünden asla dönmemelidir. Sanji eğer ailesine küfür ettiği halde kostümü saklayıp "zorda kalırsam kullanırım" deseydi, yine başımın üstünde yeri vardı. Fakat her fırsatta onlardan gelen toplu iğneye bile söverken, başı sıkışınca onların teknolojisini kullanıyor olması bana göre karaktersizlik ve yüzsüzlüktür. Boşuna hikaye anlatma bana, düşüncem değişmeyecek.

Ben Sanji'nin yaptığı şey aklansın diye Zoro'nun yaptığı şeyi söylemiyorum, yanlış anladın. Tayfa içinde bu tür şeylerin normal olduğunu düşündüğümü söylüyorum ve bu yüzden Zoro'yu örnek veriyorum. İkisinin de yaptığı şeyde bir sorun yok bana göre, sen öyle düşünmekte ısrarcıysan daha bir şey diyemem zaten.
Sana göre bir sorun yok da, bu adam defalarca bu konu üzerindeki sinirini ve tavrını dile getirmiş halihazırda. Önceki mesajımda dediğim gibi, bu durum eleştirilince "Zoro da şunu yapmıştı" diyeceğine "Luffy'nin tayfası böyle" desen daha sağlıklı bir yorum olur. Konudaki fikrimi belirtiyorum sadece, düşüncene laf ediyor değilim...

Sanji her fırsatta ailesini-babasını yereceğine yeni sloganı kullansa bir şey kalmayacak da, işte...
Yeni slogan "Babam sağ olsun."

Koca yürekli Sora, vahşet saçan germa 66 i yıkmak için kendi hayatını feda etme pahasına kendini zehirler ve sadece 1 çocuğunu kurtarmış olsa da mutlu bir şekilde dünyaya gözünü yumar lakin gerçekler öyle olmamaktadır ve o kurtarılmış (bazılarınca hata) çocuk büyür ve o dehşetli ordunun bir parçası olacak şekilde özellikler edinir. Gözün arkada kaldı Sora :(
Yok be işler öyle değil Sanjinin duyguları var o gerçek bir erkek robot değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 61)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık