Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Sonraysa CP0'ın oyun tahtasını görmüşüz. Tarafların durumu, en baştaki 30.000 (Kaidou) vs 5.400 (Samuray+ İttifakı) oranından 12.000 vs 8.000'e kadar düşmüş. "

Bizim ittifakın sayısı 5.400'den, 8 bin mi olmuş şimdi ? Bu doğruysa ne diyeceğimi bilemiyorum artık. O yanağından hamur yapan kızın marifeti diye geçirecekler büyük ihtimalle. Kaido tayfasının 3/2 si gitmiş. Bizimkiler daha da çoğalmış. :(

2 ayrı 3lü grup gibi gördük hep. Bu maskeli bir tık daha ön plandaydı diğer iki maskeliye göre. Bunların bir Spandamı yoktur. Direk kutsallara bağlılar. Lucci ve maskeli adam birbirine konum olarak denktir. Güç olarak farklılık olur sadece ama büyük bir fark çıkmaz bana göre.
Baş şef dediler Lucci’ye film tanıtım bilgilerinde.Adam Lucci’ye rapor veriyor Charlos Cp0’a iş yaptırırken Lucci cevap veriyor.Zorlama yaparsa yapar gerisi saçma olur.O dediğin adam dressrosa halkına bilgi vermek için oraya gönderiliyor.Patron her yere koşacak yani.Dediğim gibi çok zorlama.

"Sonraysa CP0'ın oyun tahtasını görmüşüz. Tarafların durumu, en baştaki 30.000 (Kaidou) vs 5.400 (Samuray+ İttifakı) oranından 12.000 vs 8.000'e kadar düşmüş. "

Bizim ittifakın sayısı 5.400'den, 8 bin mi olmuş şimdi ? Bu doğruysa ne diyeceğimi bilemiyorum artık. O yanağından hamur yapan kızın marifeti diye geçirecekler büyük ihtimalle.:(
Bu 8k olayı birkaç bölüm önce açıklanmıştı zaten.

Canlı sahnede Queen herkesi virüslediği için ordaki çoğu canavar korsanı taraf değiştirdi + Tama’nın meyvesi ile etkilediği çoğu gifter ve headliner (ki bunların hepsi elit askerler) + kendi headliner komutanlarının arkasından taraf değiştirmiş olan bir sürü asker (sırf gifter, headliner ve bunların arkadından taraf çevirenler 2000 kişiydi diye hatırlıyorum.)

Böyle düşünmesem niye yazayım ? Ortada olan durum bu, lego gibi hale gelmiş ama çok kısa sürede toparlamış kendini böyle bir yenilenmenin üzerine de kılıcı kıracak sertliğe dayanıklılığa sahip olmuş karakter. Ne diyelim olmamış mı diyelim ? Kata ile dövüşse dayak yese bile hem sertliği sayesinde bundan az etkilenir hem de yenilenmesi sayesinde uzun süre dayanabilir. Şuan Kata'nın geleceği görme olayı var onu da her zaman yapamayacağından Sanji alır dövüşü. Üstelik Sanji, Zoro, lütfü bunlar kendilerine yakın rakipleri rahat, kendilerinden bir tık güçlü karakterleri de dövüş içerisinde güçlenerek yenecek karakterler. O yüzden hiç şansı yok diyorum.
Kesinlikle katılıyorum. Bir daha karşılaşsalar Luffy uğraşmaz bile, Sanji ya da Zoro halleder..

Canlı sahnede Queen herkesi virüslediği için ordaki çoğu canavar korsanı taraf değiştirdi + Tama’nın meyvesi ile etkilediği çoğu gifter ve headliner (ki bunların hepsi elit askerler) + kendi headliner komutanlarının arkasından taraf değiştirmiş olan bir sürü asker (sırf gifter, headliner ve bunların arkadından taraf çevirenler 2000 kişiydi diye hatırlıyorum.)
Tam sayı verildi mi hatırlamıyorum ama hiç hoş bir durum değil. Kaido bir de tüm dünyaya savaş açacağım geyiğini yapıyordu. Bu ordu ile mi yapacaktı ? Resmen çer çöp doldurmuş o zaman.

Bu 8 bin adam olayını Usopp'un Lucci'ye attığı yalana (8 bin adamım var, sizi serçe parmağımla yenerim..) bağlamak için yapmıyordur diye ümit ediyorum, Usopp bu adamlarla Cipher Pol'u halletse bu arc OP'un açık ara en garip arcı olur.

Gözden kaçan detaylar serisine hoşgeldiniz. Torpilli Spandam patrondu ve Cp9’u suçlayıp kaçak haline getirmişti.2 sene sonra görüyoruz ki Spandam Lucci’nin astı haline gelmiş patron diyor en güçlü örgütte. : )Fantaziye bak rüya gibi.Şimdi soruyorum bunu başarabilmesi için neler yapması gerekir bu adamın ? Cevaplar çetrefilli olabilir ama birşey açık o da Lucci’nin aşırı güçlü olması.Aşırıdan kasıt güncel Luffy için aşırı olmayabilir ama geri kalan herkes için öyle olmalı.

Tam sayı verildi mi hatırlamıyorum ama hiç hoş bir durum değil. Kaido bir de tüm dünyaya savaş açacağım geyiğini yapıyordu. Bu ordu ile mi yapacaktı ? Resmen çer çöp doldurmuş o zaman.
Adamın topladığı ordusunun asıl gücü taraf değiştirdi yani 1 giderse bu dengeyi 2 değiştirir, 5 giderse 10 değiştirir. Smiley yiyenler Tama yüzünden dostken düşman oldu. Oda, Luffy'ler kazansın diye kıyak geçiyor yoksa tobi roppo ve yıkımcılar tek başına bile manyak bir güç... Ve başta kayıplar iki taraf için daha dengeliydi yani bu Tama olayı tamamen tersine çevirdi durumu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık