Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E. Oda Germa'ı bu kadar kötü ve güçsüz çizmemeliydi. En güçlüsü İchiji bile tek yedi Katakuriden.

Ayakkabılarından boing boing ses çıkaran çakma power rangers kılıklı 4 tane vasıfsız çizdi. Şimdi de Sanji onlar gibi canavar olmak istemiyorum diyor. Canavar olacak bir teknoloji ya da güç göstermediki hiç biri.

Eeeee artık zoro sanji bebeleri başlar şimdi offfffffffff sanji kılıçla kesilmedi ulannnn artık şanji daha üstün zoro tırt demeye :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: geleceği gördüm forumda 2 karakteri sürekli konuşanlara gelsin

E. Oda Germa'ı bu kadar kötü ve güçsüz çizmemeliydi. En güçlüsü İchiji bile tek yedi Katakuriden.

Ayakkabılarından boing boing ses çıkaran çakma power rangers kılıklı 4 tane vasıfsız çizdi. Şimdi de Sanji onlar gibi canavar olmak istemiyorum diyor. Canavar olacak bir teknoloji ya da güç göstermediki hiç biri.
Güçten ziyade daha çok insansı özelliklerini kaybetmiş duygusuz varlıklar şeklinde tanımlıyor Germa 66'yı.

Sanji asla kostümü kullanmayacağını söylüyor ama gen uyanışı muhtemelen onunla kombine olduğunda işe yaradığı için kullanacaktır

Yorumların tamamina bakamıyorum maalesef ama bir kısmına baktım, komik çok yorum var. Sanki Sanji bunların ezeli düşmanı, rakibine bile hakaret ediliyor. Nedeni de niye Sanji'yi ezemiyor da güçlü görünmesine neden oluyor diye.

Anti Sanji arkadaşlar, kendinizi daha fazla üzmeyin. Zoro bile Sanji'yi kabullendi, saygi da duyuyor, siz de Sanjiyi kabullenin. Bu bölümde de ciddi level atladı, YC2 nin güçlü kılıç saldırısına haki korumasız kafa atıyor ve kılıç kırılıyor. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık