Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En güçlü dediğin o uyanışlı yumruklu saldırılardan sonra da Luffy kalktı mı? Kalktı. Kata zaten Apoo'dan üst seviye adam, o kadar olsun bir zahmet. Asıl mesele yarım gün boyunca dövmesine rağmen Luffy'i Kaido'nun tek saldırıda düşürdüğü hale getirememesi. Plot olması bu gerçeği değiştirmiyor.
"Kaido tek vuruşta Luffy'yi harcadı ama Kata saatlerce harcayamadı. O yüzden Queen>Kata."

En güçlü dediğin o uyanışlı yumruklu saldırılardan sonra da Luffy kalktı mı? Kalktı. Kata zaten Apoo'dan üst seviye adam, o kadar olsun bir zahmet. Asıl mesele yarım gün boyunca dövmesine rağmen Luffy'i Kaido'nun tek saldırıda düşürdüğü hale getirememesi. Plot olması bu gerçeği değiştirmiyor.
Konu luffy veyahut tayfa olunca baz almanız gereken tek doğru kaynak asıl dövüşleri başladığı zamandır çünkü başka türlü bu kişilerin tam gücünü kullandırmamak gibi bir huyu var mangakanın. En basit mantığı ile luffynin yediği tüm saldırılardan gözlem hakisi ile kaçınabilmesi gerektiği yerde düz atağı yiyor çaba bile sarf edilmiyor.

"Kaido tek vuruşta Luffy'yi harcadı ama Kata saatlerce harcayamadı. O yüzden Queen>Kata."

İşim olduğundan uzun uzun yazmaya zamanım yok ama çok gereksiz çarpıtıyorsun. Kaido örneği Luffy'nin net olarak yenilmiş halini Kata vssinde göremediğimizi anlatmak içindi, Kaido kadar güçlü olmadığından ötürü zayıf olduğunu anlatmak için değil yani çarpıtma.
Arkadaşın dediği ''Elephant gun page one’ı bayıltıyor. Katakuri bunun 4-5 kat büyüğünü yapabiliyor. ''
Luffy Udon'da kendini hayvan gibi eğitti. Whole Cake İsland arcdaki Katakuri'ye karşı yetersiz gelen saldırıları ile Wano'daki saldırılarını bir tutmak saçmalığın ta kendisi. Hem kas-güç-dayanıklılık olarak hem haki olarak çok fazla güçlendi. Bu sözde güçlenmiş halini Apoo denen seviyesiz hemen kendinden geçirmeyi başarmışken Katakuri'nin gündüz başlayan gece biten dövüş süresince üstelik geleceği görme avantajından dolayı sayısız saldırıyı isabet ettirmesine ve nerdeyse dövüşün sonlarına kadar adam akıllı bir tane temiz vuruş almamış olmasına rağmen Luffy'i tam olarak bayıltıp net bir galibiyet elde edemedi.
Katakuri, Queen'i rahat alır sanan varsa boş yapıyor, net. Ben Katakuri'nin güçlü olduğunu bilmiyor muyum? Queen'in daha bir olayını görmeden sırf Sanji'nin rakibi diye bir yerlerinden element uydurup Kata onu rahat alırmış gibi saçmalayan troller yüzünden çıktı bu tartışma da... Queen, Kata ve King hemen hemen aynı seviyededir ve içlerinde en tehlikelisi bana göre Queen'dir. Biri diğerini yenmeyi başarsa bile bu ucu ucuna olur...Net düşüncem bu.

Sanji'nin tribinden gına geldi artık ODA, dönüştür şunu canavara artık... Queen şunu biraz daha ezsin de artık kabullensin gücünü... Queen, Namiyi filan tutsa da Sanji'de gücünü salsa artık... Sizleri kurtarmak için bu gücü kabulleneceğim filan dese bari...

Sanji'nin tribinden gına geldi artık ODA, dönüştür şunu canavara artık... Queen şunu biraz daha ezsin de artık kabullensin gücünü... Queen, Namiyi filan tutsa da Sanji'de gücünü salsa artık... Sizleri kurtarmak için bu gücü kabulleneceğim filan dese bari...
Sanji yemin etmiş kostümü kullanmamaya. :D Saygı duymak lazım.

İşim olduğundan uzun uzun yazmaya zamanım yok ama çok gereksiz çarpıtıyorsun. Kaido örneği Luffy'nin net olarak yenilmiş halini Kata vssinde göremediğimizi anlatmak içindi, Kaido kadar güçlü olmadığından ötürü zayıf olduğunu anlatmak için değil yani çarpıtma.
Arkadaşın dediği ''Elephant gun page one’ı bayıltıyor. Katakuri bunun 4-5 kat büyüğünü yapabiliyor. ''
Luffy Udon'da kendini hayvan gibi eğitti. Whole Cake İsland arcdaki Katakuri'ye karşı yetersiz gelen saldırıları ile Wano'daki saldırılarını bir tutmak saçmalığın ta kendisi. Hem kas-güç-dayanıklılık olarak hem haki olarak çok fazla güçlendi. Bu sözde güçlenmiş halini Apoo denen seviyesiz hemen kendinden geçirmeyi başarmışken Katakuri'nin gündüz başlayan gece biten dövüş süresince üstelik geleceği görme avantajından dolayı sayısız saldırıyı isabet ettirmesine ve nerdeyse dövüşün sonlarına kadar adam akıllı bir tane temiz vuruş almamış olmasına rağmen Luffy'i tam olarak bayıltıp net bir galibiyet elde edemedi.
Katakuri, Queen'i rahat alır sanan varsa boş yapıyor, net. Ben Katakuri'nin güçlü olduğunu bilmiyor muyum? Queen'in daha bir olayını görmeden sırf Sanji'nin rakibi diye bir yerlerinden element uydurup Kata onu rahat alırmış gibi saçmalayan troller yüzünden çıktı bu tartışma da... Queen, Kata ve King hemen hemen aynı seviyededir ve içlerinde en tehlikelisi bana göre Queen'dir. Biri diğerini yenmeyi başarsa bile bu ucu ucuna olur...Net düşüncem bu.
"Katakuri, Queen'i rahat alır sanan varsa boş yapıyor, net."

"Queen'in daha bir olayını görmeden sırf Sanj..."

Hmm... Bu kadar net konuştuğuna göre sen görmüşsün sanırsam. :) Öyle ki fikrini savunurken tartışma Kaido'lara kadar gitmiş...

O değil de ben Kata>Queen derken öyle milimlik farktan değil resmen klasman farkından bahsediyordum ama sırf Sanji'nin rakibi olduğu için mi yoksa trollük için mi böyle yazdım henüz karar veremedim. :oops:

Son düzenleme:
İlk olarak şu yk2 olarak övgüyle beslediğin karakter troll üstüne troll bir karakter, tepkilerini geçtim son bölümde kendini patlatacak kadar ezik bir karakter.
Troll olması gücünü etkilemez.
King 75 ise Queen eziği 63 filandr
Queen'in atakları çok daha yönlü. Sürekli değişik saldırılar yapabiliyor. Çok güçlü meyvesi ve bilimi var ama King'den bu kadar zayıf mı? Bir de base halinden.
yeni formuna geçerken üstünlük sağladı. Burda king övülmeyi hak ediyor zoro gömülmeyi değil ama siz zoro gömme tarafından bakma çabası içindesiniz.
Zoro daha güçsüz denince Zoro gömüldüğünü sanmıyorum. Öyle bir şey varsa en çok gömülen Lufy falandır.
Zoro, kombine bir yonkou saldırısına dayanacak kadar dayanıklı bir karakter.
Tüm kemikler tuz buz oldu. Ve en önemli soru: Ne kadar dayandı?
Zoro, belki de kaidou'nun çatıda attığı slashlardan daha güçlü slashlara karşı dayandı.(bence daha güçlü king abimin o form daki slashlari)
Kaido'nun normal balyozu=King'in hybrid atakları. O da maksimum. Yonko ile sağ kolunu karşılaştırıyorsun burada. Ki daha Kata kadar bile bir şey göstermeyen sağ kolu.
Yani dediğin gibi ekstra dayanıklılık ve yenillenme kazandı hatta fiziksel güç dahi ama yine de zoronun üstü veya ona yakın olması için sebep değil bence bunlar. (Demek istediğim gaza gelmeyin hemen. Yeni pup neler kazandırıyor detaylı gösterilmesi lazım.)
Bu özelllikler çok büyük şeyler. Diğer kardeşlerin bu güçler sayesinde komutanlarla nasıl savaştığı gayet belli. Hem zaten kesin olmadığı için yakınına çevirdim sonradan. Ben de çok daha güçlüdür demiyorum. Zoro 67 ise Sanji 67-68 arası gider. Hadi senin için 66 olsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık