Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido = Apoo ne alaka, birinde yarım dakikada kendine geldi diğerinde pestili çıkmıştı günlerce iyileşmek zorunda kaldı. Yine Kata > King > Queen ne alaka, o yorumdan bunu nasıl çıkardın? Olay basit, Kata'nın Mogura olmadan öyle ahım şahım felaket bir saldırı güçü yok, net. Yumruklarla vesahire yarım gün dövdüğü adam her defasında ayağa kalkıp karşısına dikildi...
Yarım dakika da değil 3 saniye falan. Sonraki sayfa uyanıyor.

Yumruk gücüne gelirsek orda kata’nın hasar düşük değil. Luffy sürekli bayıldı, yattı ve plotla geri kalktı.

Elephant gun page one’ı bayıltıyor. Katakuri bunun 4-5 kat büyüğünü yapabiliyor. O bile yeter aslında ama kata için düşük seviye saldırıydı o. Kare mochi (sert haki) bile yoktu onda. Uyanışın power mochi gücü de yoktu. Onları ekleyerek elephant gun’ın 4-5 katı büyüklüğünde yumruk da atabiliyor gördük bi kere.

Dövüş sonunda yaptığı saldırı ondan da güçlüydü. Bu adamın hasarı düşük demek ayıptır daha ne olsun?

Yarım dakika da değil 3 saniye falan. Sonraki sayfa uyanıyor.

Yumruk gücüne gelirsek orda kata’nın hasar düşük değil. Luffy sürekli bayıldı, yattı ve plotla geri kalktı.

Elephant gun page one’ı bayıltıyor. Katakuri bunun 4-5 kat büyüğünü yapabiliyor. O bile yeter aslında ama kata için düşük seviye saldırıydı o. Kare mochi (sert haki) bile yoktu onda. Uyanışın power mochi gücü de yoktu. Onları ekleyerek elephant gun’ın 4-5 katı büyüklüğünde yumruk da atabiliyor gördük bi kere.

Dövüş sonunda yaptığı saldırı ondan da güçlüydü. Bu adamın hasarı düşük demek ayıptır daha ne olsun?
Adam troll galiba. Ben engelledim geçtim kurtuldum :D

Bu bölüm power up sanjinin. Diğer bölüm zoroya verir. Sornaki bölüm usopp. Sonra brook vs..

Karșısındaki düșmanlara da șașırma özelliği verir ki bizimkilerin güçlendiğini anlayalım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık