Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru>Roger ve Wb zaten. Opening de herşeyi açıklıyor :ehe:
Belirtilere bakarak yorum yapilmasi gayet normal. Kiskanmak böyle birsey kizaru> Roger wb oluyor size göre ama problem degil.

Sanji antifanlari olabilirsiniz ama istemesenizde bazi seyler degisiyor artik. Size göre sanji=smile'cilar heralde ama sunu itiraf edeyim hayal gücüne hayranim. :good:

Belirtilere bakarak yorum yapilmasi gayet normal. Kiskanmak böyle birsey kizaru> Roger wb oluyor size göre ama problem degil.

Sanji antifanlari olabilirsiniz ama istemesenizde bazi seyler degisiyor artik. Size göre sanji=smile'cilar heralde ama sunu itiraf edeyim hayal gücüne hayranim. :good:
Sanji yc2-yc1 arası zaten. Kimse Sanji'yi o kulvarda görmüyor. Dediğim şeyle dediğin şeyin ne alakası var onuda anlamadım. Sıkıntılı birisine benziyorsun. İyi günler.

Hala Zoronun Kaidoyla Bigmomı durdurmasına sevinenlere şu örneği vereyim. Mesela birine kamyon çarpsa orda bi anlık duraksama olsa sonra bu adam biri tarafından ışınlanıp hastanelik olsa bunu kim ciddiye alabilir. :bilmem:

Sanjiye bakın ve özenin, adamı mengene gibi yılanın ağzına atıyor banamısın demiyo ve hemen ardından kılınç tanklıyo. İşte Sanji budur Zoro fanları Huaaaaaaa. :mincika:

Sanji yc2-yc1 arası zaten. Kimse Sanji'yi o kulvarda görmüyor. Dediğim şeyle dediğin şeyin ne alakası var onuda anlamadım. Sıkıntılı birisine benziyorsun. İyi günler.
Daha önceden birine yazdigimi sanada yaziyorum. Madem üslubunda yazamiyorsun neden muhattap oluyorsun. Bana ilk yazan sensin. 100 kisiye sor ne dedigimi gayet iyi anlar maksat muhabbet ve konusma ama üslubunda. Olay basit ihtimaller bellidir. Sanji simdi king gibi 1.3 ödüllü queen alicak muhtemelen ileride kizaruyla eslesicek. Zaten ilerisi için yapilmis onlarca tahminler var, sanji kizaru- zoro Fuji yamato ya da jinbei ryokugyu diye. Katilirsin katilmazssin o ayri verilenlerden söylüyorum. Sonrasina bakilir.

Önce terbiye nedir bir ögren diline bi hakim ol, anlasilan dilin kontrol yetenegini kaybetmis problem çikariyor. Yazma kardesim bana. ne demek problemli birisin kendine gel, Madem tartisma problemin var yazma. Anlamadigin birine ne demek istedigini sorarsin önce tm? Bana bir daha yazma, böyleleri de benden alinti yapmasin.

Son düzenleme:
Daha önceden birine yazdigimi sanada yaziyorum. Madem üslubunda yazamiyorsun neden muhattap oluyorsun. Bana ilk yazan sensin. 100 kisiye sor ne dedigimi gayet iyi anlar maksat muhabbet ve konusma ama üslubunda. Olay basit ihtimaller bellidir. Sanji simdi king gibi 1.3 ödüllü queen alicak muhtemelen ileride kizaruyla eslesicek. Zaten ilerisi için yapilmis onlarca tahminler var, sanji kizaru- zoro Fuji yamato ya da jinbei ryokugyu diye. Katilirsin katilmazssin o ayri verilenlerden söylüyorum. Sonrasina bakilir.

Önce terbiye nedir bir ögren sonra konus.
Yazma kardesim bana. ne demek problemli birisin kendine gel. Anlamadigin birine ne demek istedigini sorarsin önce tm? Bana bir daha yazma, böyleleri de benden alinti yapmasin.
Zorocular istemiyo Fujiyi, Kizaruya sulanıyorlar ama yok öyle yağma. Yav ben desem Sanji Mihawkla kapışacak herkez güler bana lakin bu Zoro fanlarında yüz yok. Yahu insan utanmazmı böyle ahlaksız teklifler yapmaya. :bilmem:

Önce terbiye nedir bir ögren diline bi hakim ol, anlasilan dilin kontrol yetenegini kaybetmis problem çikariyor. Yazma kardesim bana. ne demek problemli birisin kendine gel, Madem tartisma problemin var yazma. Anlamadigin birine ne demek istedigini sorarsin önce tm? Bana bir daha yazma, böyleleri de benden alinti yapmasin.
Kanka ben ironisine Kizaru>Wb ve Roger dedim. Opening de herşeyi açıklıyor dediğim şeyde Sanji'nin Kizaru ile dövüşmesiydi. Demek istediğim Sanji>Kizaru>Wb ve Roger'di (!) Yalnış anlamışsın beni.

Kendini yorma ben kendimi gayet iyi biliyorum. illa insanlar sana katilcak öylemi? Biraz açik görüslü ol'. Ben mesela sanji'nin önceki ezikligini kabul ediyorum.

O kadar vs. attin ada da düsmeye basladi, yamato da endisesini dile getiriyor. 10 yasinda çocugun bile böyle mantik yürütmesi dogaldir, kaldi ki o kadar vs. attin tabiki normal zayiflamasi.

Buradan kizil kin, law, kid, yamato ve kaido ile vs. atan bütün fanlari çagriya davet ediyorum. Bu arkadasa göre hasar vermemisler. Neyse daha ne diyim. Ileriki yasaminda basarilar.
İnsanların illa katılmasına gerek yok ama panellerde yazan ve görünen belli yamato orada sadece merak ediyor kesin olarak kaidonun gücünün düştüğü falan gibi bir durum yok ortada ama işte gel gör ki aynı bölümde luffy içinde 1-2 konuşma yapıyor yamato acaba ne diyor? Herhalde okumamışsın.
"?" İşaretini açıklamama gerek yoktur herhalde...
- al sana gerçekten gücü düşmüş olan kişi.

Ha bu arada mantık istiyorsun hadi yapalım katakuri gibi bir adam ileri düzey haki ile luffyi oniki saat dövüyor ama luffy kalkıp katakuriyi yeniyor ise kimse bana kalkıp yok kaido çok hasar aldı demesin orada luffy hariç kaidoya vuranlardan hiçbiri sağkol saviyesinde değildi. Demek ki senin yaptığın 10 yaşındaki mantık işe yaramıyor.

Son düzenleme:
Haki faktörü olduğu için pek bir önemi yok hocam. Hakisi olan herkes lastiğe zarar verebilir. Bu noktada önemli olan haki.
Adam hakiliyken bile elastik ve böyle birşeyin olması ise bir tek ona özel. Dof bile şaşırmıştı. Yani hakiyle vuruyorsun zarar veriyorsun fakar verdiğin zarar başkasına 80-90 hasar verirken Luffy'ye 40-60 diye örneklendirebilirim. Haki faktörü olsa dahi Luffy'nin meyvesinden dolayı saldırı absorbesi var.

O değilde animede en çok istediğim şey ilerleyen bölümlerde kaido diyelim düştü. Lucci ve ekibi robin peşine düştü bunu duyan luffy lucci ye bi çaksa sen hayırdır dese :D tek atsa offf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık