Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam hakiliyken bile elastik ve böyle birşeyin olması ise bir tek ona özel. Dof bile şaşırmıştı. Yani hakiyle vuruyorsun zarar veriyorsun fakar verdiğin zarar başkasına 80-90 hasar verirken Luffy'ye 40-60 diye örneklendirebilirim. Haki faktörü olsa dahi Luffy'nin meyvesinden dolayı saldırı absorbesi var.
Dediğin gibi eğer saldıran kişinin hakisi daha iyiyse Luffy zarar görüyor, canı yanıyor. Normalde canı 10 üzerinden 9 yanması gerekirken 8 yanıyor. (örneğin) katılıyorum. %100 absorbe çok büyük pop-up olurdu ama hakisi Luffyden daha iyi olan rakiplere karşı pek fark etmiyor. bkz. Kaido. Lastiğin elastikliği ve hakinin sertliğini kullanarak yeni bir teknik ortaya çıkarması da Luffy'lik bir olay bence hocam. Luffy lastik gibi bir meyveyi tencerenin dibini sıyırır gibi sonuna kadar kullanıyor.

Ben isterim ki BB'den çıkan Moria adaya gelsin, Kaido bi çaksın Luffy'ye ve uzaklara uçursun. Orada Moria ile karşılaşsın ve ada da ki ne kadar ceset varsa Luffy'ye yüklesin. O zamanlar 100 eklediyse şuan 500 ekler. Ve eline de bir katana alsın sonuçta içlerinde samuray gölgeleri de olacak o şekilde yensin Kaido'yu...

Yani şu seviyede yenmesini cidden kabullenemiyorum CP0 gibi...

Nightmare Luffy Vol.2 ancak böyle devirir devirirse hem büyük savaşa bir müttefik daha kazanmış olur.

Robin konusunda ise Samuraylar etkili olacaklar onu koruyacaklardır, bizimkilerin çünkü pestili çıkmış olaca o zamana...

Ben isterim ki BB'den çıkan Moria adaya gelsin, Kaido bi çaksın Luffy'ye ve uzaklara uçursun. Orada Moria ile karşılaşsın ve ada da ki ne kadar ceset varsa Luffy'ye yüklesin. O zamanlar 100 eklediyse şuan 500 ekler. Ve eline de bir katana alsın sonuçta içlerinde samuray gölgeleri de olacak o şekilde yensin Kaido'yu...

Nightmare Luffy Vol.2 ancak böyle devirir devirirse hem büyük savaşa bir müttefik daha kazanmış olur.

Robin konusunda ise Samuraylar etkili olacaklar onu koruyacaklardır, bizimkilerin çünkü pestili çıkmış olaca o zamana...
artık bu tip güçlendirmeler istemiyoruz.dümdüz gelişimle güçle yensin geçsin yeter da yonkou olucak bu oğlan

Big Mom, King'e kendisine katılması için teklifte bulundu. Sanji'de, Lunarian geni netleşirse Big Mom, Pudding ile evlilğine onay verir mi acaba? Big Mom'u müttefik olarak görmek istiyorum. Hadi be Sanji aşçılık marifetlerini sergiye Linlin'i müttefik güçlere kat.

Bana 10 bölüm içinde denizciler adayı basacak gibi geliyor. Kaido ve luffy dövüşü sonuca ulaşmayacak lakin beraber denizcilere karşı savaşa atılacaklar

Kaidou inecek
Sağlam bir denizci gelecek .Baştan beri iddia ediyorum GARP GELECEK.
Zor durumda kalan denizcileri ve cp0 ajanlarını götürecek
Bigmom basıp gidecek veya süpriz olarak Kid ve Law inderecek Bigmom'u

Bu luffynin 2.yenilişinde adadan düşerken olsaydı olurdu ama bu saatten sonra luffynin Kaidoya ağır yenilceğini düşünmyorum hele birde son olanlardan sonra.

Haki faktörü olduğu için pek bir önemi yok hocam. Hakisi olan herkes lastiğe zarar verebilir. Bu noktada önemli olan haki.
haki ile vursa ne olacakki 2 dakika sonra hasar verilen yer yine lastik olarak kalıyor. Anlık olarak tek atarsan atarsın yada kesici bir şey gerekiyor. Ben hayatımda luffynin kan kustuğunu bir karasakal yere gömerken iki lucci içten hasar verdiğinde gördüm ikisinde de devam etti. Direkt iş bitirmek istiyorsan mihawk gibi kılıçustası şart yani yoksa ana karakter olmasından mıdır bilmem adam ha bire ayağa kalkıyor işi tam bitmiyor.

1029 ipucu. Lance den

Gözlüklü ve maskeli kim olabilir acaba düşüneeyim?... Suitli Sanji? Başka gözlük ve maske kombinasyonuna sahip karakter yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık