Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, King'i o kılıcı kullanmaya zorlayacak. King'in kılıcı en kötü ihtimalle en iyi 21'den biri. Öyle bir kılıca sahip olan biri tüm dövüş boyunca yumruk tekme dövüşmez.

Tahminimce güçlü olmuştur.One piece evreninde sadece bir avuç kısinin yapabildiği Hakinin en uç noktasını öğrendi şu noktada.

Marinford da 3 Amiralin Beyazsakalin deprem saldırısıni durdurmalari gibi karasakalin saldırılarını durdurabilir tahminimce.

Karasakalda sadece dayanaklilik eksik. Luffy nin G2 modunda jet pistolde duvarı yapışmıştı İmpeldownda.G4 de kral hakili dunyayi dolaştirir herhalde.

Birde dayanıklı bir zoan meyvesi yese tam eksiğini kapatır.Belkide yedirmistir E.Oda kimbilir...
Karasakal yami meyvesi yüzünden 2 kat fazla darbe alıyor. Sengoku gibi birinden 2 kat fazla darbe almak zirve Roger veya Beyazsakaldan darbe almaktan daha kötüdür. Karasakal serinin en dayanıklı adamıdır.

Karasakal yami meyvesi yüzünden 2 kat fazla darbe alıyor. Sengoku gibi birinden 2 kat fazla darbe almak zirve Roger veya Beyazsakaldan darbe almaktan daha kötüdür. Karasakal serinin en dayanıklı adamıdır.
Örnek verdiğin Beyazsakal'ın daha dayanıklı olması dışında bir sıkıntı yok.

Sanmam, kaido sadece luffy ile degil birçok kisi ile kapisti ayrica adayi uçuruyor. Bu bir enerji de harciyordur. Suan bence kaido %50-60 gücündedir. Zaten ada düsmeye basliyor demesi yamato'nun, gücünün zayifladigini açikliyor ki bi zahmet zayiflasin.

Kaido'yu alirsa ki alicak wano sonu hala yonkou seviyesi tam degildir. Elbaf'ta olucaktir diye dusünüyorum.

BB ise kendini gelistirmistir. 2y öncesi degildir sadece gura gura yonkou için yeterli bir meyve iken üstüne yami yami ile benim tahminim Eger kendini iyi gelistirmisse öne çikabilir.

Ben bi BB vs. shanks bekliyorum, ayrica shanks eger BB elinde ölürse beni sasirtmaz.
Kaido taş çatlasa %10 zayıflamıştır. Mistik zoanı ile yenilendiği için kazanır zaten o gücünü.

meyvesi acıyı çekiyor. Bu acı nereye gidiyor bilinmez. Gerçi marcoda iyileşiyor ha bire. Bence karasakal meyvesiz bir hiç. Meyvesi sayesinde dayanıklı

Kaido taş çatlasa %10 zayıflamıştır. Mistik zoanı ile yenilendiği için kazanır zaten o gücünü.
%10 zayiflayan kaido adayi tutamamaya baslamazdi. Artik tutamiyor ve momo orada. Diger taraftan zaten bir ton darbe aldi ki gayet normal zayiflamasi artik adayi tutamiyorsan bu bayagi bi zayifladi demektir.

Zoan'in gücünü kazanmasi için belli bir süre gecmesi lazim ya da dinlenmesi, kaido ise sürekli darbe yedi vs. atti. Eninde sonunda inicektir. Sonrasinda ölmez muhtemelen yakalanir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık