Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an Luffy karasakal kadar güçlü müdür?

Eğer bu roundda yenecekse Karasakal seviyesi kesin oldu çünkü.
Sanmam, kaido sadece luffy ile degil birçok kisi ile kapisti ayrica adayi uçuruyor. Bu bir enerji de harciyordur. Suan bence kaido %50-60 gücündedir. Zaten ada düsmeye basliyor demesi yamato'nun, gücünün zayifladigini açikliyor ki bi zahmet zayiflasin.

Kaido'yu alirsa ki alicak wano sonu hala yonkou seviyesi tam degildir. Elbaf'ta olucaktir diye dusünüyorum.

BB ise kendini gelistirmistir. 2y öncesi degildir sadece gura gura yonkou için yeterli bir meyve iken üstüne yami yami ile benim tahminim Eger kendini iyi gelistirmisse öne çikabilir.

Ben bi BB vs. shanks bekliyorum, ayrica shanks eger BB elinde ölürse beni sasirtmaz.

Elemanın teki üşenmemiş saymış. Kendini yaralamasınıda saymış, bizim dediğimizin, ortası işte. Katakurinin dayanıklı olmadığını söylemek için bu veriler yeterde artar bile. Doflamingo'ya yakındır bu konuda Dof'da 8-10 saldırıya düşünüyor. Bu tamamen lastik meyvesinin gücünü gösteriyor bize.Her konuda geride olduğun adama karşı ayakta kalarak kazanılmış bir zafer. :/

Ve yanlış saymış tebrikler kendisine.Bizim dediğimizin ortası diye bir şey yok yani.

Bu adam dayanıklı değilse, p.up öncesi Sanji 1.80lik bir cam parçasıydı sadece.

silahnlanmada luffy'nin elleri acıyordu gözlem yerine full silahlanma kassan luffyi delip deşersin. Böyle bir düşman lazım luffy'e lucci tarzı. Saf fiziksel dövüş lazım , içten yaralama lazım.
İçten yaralama diyince aklıma gelen. #çareAkainu.

Ve yanlış saymış tebrikler kendisine.Bizim dediğimizin ortası diye bir şey yok yani.

Bu adam dayanıklı değilse, p.up öncesi Sanji 1.80lik bir cam parçasıydı sadece.
Sen say o zaman Miyata.Boks müsabakası olsa puan getirmeyecek darbelere, puan yazmış fazla bile saymış. Sanji nereden çıktı şimdi ? Çocuk ilk defa güçlendirme alıyor Luffy gibi dördüncüyü almıyor. Adamda ki potansiyeli gördünüz saldırın tabi ?

İçten yaralama diyince aklıma gelen. #çareAkainu.

Sen say o zaman Miyata.Boks müsabakası olsa puan getirmeyecek darbelere, puan yazmış fazla bile saymış. Sanji nereden çıktı şimdi ? Çocuk ilk defa güçlendirme alıyor Luffy gibi dördüncüyü almıyor. Adamda ki potansiyeli gördünüz saldırın tabi ?
Boks maçı mantığıyla op yorumlamanı pas geçiyorum troll girişimi bariz çünkü.Gösterdiğin adam net darbeleri bile yanlış yazmış.Başkasının işiyle gelip argüman sunmadan önce, onun doğru olup doğrula, sonra yaz :hhh: ilk güçlendirmesini alıyor dediğin Sanji de 2.güçlendirmesini aldı aynı arc içerisinde.

Dediniz ki "Sanji tayfasını korumak için kostümü giydi, gerekirse ailesinden gelen güçleri de kullanır. Kullanmasın da ölsün mü?"

Bölümde Queen, Sanji'yi yakalamış sıkarak pelte haline getirirken Sanji'den kostümü giymesini ve bu durumda onu serbest bırakacağını söylüyor, ama tayfası için her şeyi yapmaya hazır olan Sanji ölmek pahasına bunu kabul etmiyor.

Şimdi size mi inanalım, Sanji'nin yaptığına mı?
Kendisine inanıp peşinden gelen tayfasına boğazına dayalı kılıç varken gülerek "kusura bakmayın ölmem lazım" diyen kaptanın aşçısından bahsediyoruz. Ölmek pahasına Queen karşısında giymek istemediyse vardır haklı bir sebebi.
Sangoro'yu ezdirmeyiz!

Boks maçı mantığıyla op yorumlamanı pas geçiyorum troll girişimi bariz çünkü.Gösterdiğin adam net darbeleri bile yanlış yazmış.Başkasının işiyle gelip argüman sunmadan önce, onun doğru olup doğrula, sonra yaz :hhh: ilk güçlendirmesini alıyor dediğin Sanji de 2.güçlendirmesini aldı aynı arc içerisinde.
Benim rakamlarıma ilk itiraz eden sensin.Sen doğrula, benim öyle bir çabam yok ? ? Bana göre 5 tane (hadi ben yanılmış oluyum 6 tane) sağlam geçirmişliği var Luffy'nin, diğerleri yarım yamalak darbeler boks maçı benzetmemde bundan dolayı. O çocuğun saydığı 35 darbe (fazlası vardır azı yoktur) boks maçında hepsine tam puan yazarsın. Luffy'nin bunların hepsini alnının çatına yedi çünkü.

İlk yorumumda ki sallamasyon rakamlar üzerinden, cımbızla birşeyler çekmeye çalışıyorsun kendince. Ama benim asıl bahsettiğim şey temelininde rakamlar değil zaten. Sen üçün beşin lafını yapıyorsun ;)

2. güçlendirmesi suit opsiyonel bir seçenek belkide sinirlenip denize atacak. İkisini aynı anda kullanmışlığı yok.

Benim rakamlarıma ilk itiraz eden sensin.Sen doğrula, benim öyle bir çabam yok ? ? Bana göre 5 tane (hadi ben yanılmış oluyum 6 tane) sağlam geçirmişliği var Luffy'nin, diğerleri yarım yamalak darbeler boks maçı benzetmemde bundan dolayı. O çocuğun saydığı 35 darbe (fazlası vardır azı yoktur) boks maçında hepsine tam puan yazarsın. Luffy'nin bunların hepsini alnının çatına yedi çünkü.
Rakamların gerçeğin yanından bile geçmediğinden olmasın o ? Yarım yamalak darbeler dediğin de King'in Zoro'yu uçurması kadar rakibini uçurtan,kan alan saldırılar.Gerçek hayatta bile böyle bu.Bir yumruğu,tekmeyi bloklayınca hiç zarar görmemiş olmuyorsun.

Alnının çatına o darbelerden bir kısmını yiyen Luffy 2 round kaybedip,3.round içinde anca denk dövüşebildi zaten.Alnının çatına darbeleri yiyip 11 saat boyunca dövüşmedi üstelik.Sayısız kere bayılacak duruma düştü,kaçtı,kendine gelsin diye bekledi bile Kata bunu.

İlk yorumumda ki sallamasyon rakamlar üzerinden, cımbızla birşeyler çekmeye çalışıyorsun kendince. Ama benim asıl bahsettiğim şey temelininde rakamlar değil zaten. Sen üçün beşin lafını yapıyorsun ;)
Bahsettiğin şeyin temelini rakamlara dayandıran sendin yalnız en başta.

2. güçlendirmesi suit opsiyonel bir seçenek belkide sinirlenip denize atacak. İkisini aynı anda kullanmışlığı yok.
Bunu önceki cümlende belirtmedin.İlk güçlendirmesini aldı dedin ve bu yanlış.

Rakamların gerçeğin yanından bile geçmediğinden olmasın o ? Yarım yamalak darbeler dediğin de King'in Zoro'yu uçurması kadar rakibini uçurtan,kan alan saldırılar.Gerçek hayatta bile böyle bu.Bir yumruğu,tekmeyi bloklayınca hiç zarar görmemiş olmuyorsun.
Seninki lafta kalıyor ben en azından 3. bir görüş koyuyorum ortaya sen onu bile yapmıyorsun. Alnının çatına yediğiyle , kendini korurkenki yediğin darbeleri eşit sayamazsın. Yakınında boksör bir arkadaşınla dene bakalım eşitmi, yoksa darbenin en az 4/1 i absorbe ediyormusun?

Katakuri, Black Mamba'dan kaçarken Luffy yanlışlıkla topuğuna çarpıyor, oldu olacak onuda hasardan sayalım.

Rakamlara dayandırırken 10/ 0.5 demişim sence bunun tahmini birşey olduğu net değil mi ? Ben bunun matematiği yapmış olabilir miyim ? Herneyse aradaki dağlar kadar farkı görmeyişin beni ilgilendirmiyor arkadaşım.Yorumlarından anlaşılıyorki senin derdin tartışmak ortaya birşey koymak değil. Bu sebeple hiç uzatmanın anlamı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık