Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam bir kadın beslemiyor diye 3 yıldır ağzına yemek sokmuyor. Yani sapıklık konusunda sanji den beter bence.
Bana ne Kizaru isteriz :artiz:

Sen hiç ışık hızında tekme yedin mi lafından sonra başkasına yedirmeyiz.

Üstelik bir zamanlar Luffy'i ezen adamın Luffy'nin 3. Adamı tarafından ezilmesi....

Of offf

Neredeeeen nereye.

Her avradın yemeğini yese daha mı hoş Chris'cim sen söyle ? Adam o kadar aşk adamı ki doğru kişiyi bekliyor. Lütfen gör bunu...
Adamı tanımlayan kelimeyi söylemek istiyorum ama 2 hafta ban yemek istemiyorum.
Bana ne Kizaru isteriz :artiz:

Sen hiç ışık hızında tekme yedin mi lafından sonra başkasına yedirmeyiz.

Üstelik bir zamanlar Luffy'i ezen adamın Luffy'nin 3. Adamı tarafından ezilmesi....

Of offf

Neredeeeen nereye.
Luffy'nin 3. Adamı dediğine göre yamato>sanji'yi kabul ettin sanırım. ;)

Adamı tanımlayan kelimeyi söylemek istiyorum ama 2 hafta ban yemek istemiyorum.

Luffy'nin 3. Adamı dediğine göre yamato>sanji'yi kabul ettin sanırım. ;)
Hayır Luffy'i katarak 3. Adam dedim anlatım bozukluğu oldu ;).

Dostum olmayacak duaya amin diyorsun.

Senin istediğin ancak ve ancak Yamato'nun Law gibi müttefik takılmasıyla mümkün olur.

Zaten artık siyasal Zorocular hariç herkes Sanji ve Zoro'nun yakın güçte olduğunu kabullenmiştir. Yamato'nun Zoro'nun yerini alması imkansız. Nasıl Chopper'dan daha iyi doktor Franky'den daha iyi bir marangoz gelmezse tayfaya Zoro'nun ikinci adamlığını da kimse alamaz.

Hayır Luffy'i katarak 3. Adam dedim anlatım bozukluğu oldu ;).

Dostum olmayacak duaya amin diyorsun.

Senin istediğin ancak ve ancak Yamato'nun Law gibi müttefik takılmasıyla mümkün olur.

Zaten artık siyasal Zorocular hariç herkes Sanji ve Zoro'nun yakın güçte olduğunu kabullenmiştir. Yamato'nun Zoro'nun yerini alması imkansız. Nasıl Chopper'dan daha iyi doktor Franky'den daha iyi bir marangoz gelmezse tayfaya Zoro'nun ikinci adamlığını da kimse alamaz.
İkinci adamlık diye pozisyon yok. Zoro olsa olsa gözcü pozisyonunda olur. :/

Ayrıca Yamato tayfa üyesi olmayacak. Oda geçici üye kontenjanından 2. Adam yapacak onu.

Sen bekle biraz daha dünyadaki yamato fanları artsın, o zaman oda satış artsın diye yamato'yu KK seviyesi bile yapar. ;)

One Piece şuanda malzeme sıkıntısı çekmiyor. Dolu yol var yani hikaye devamı için. O yüzden rahat ol olmaz öyle bir şey.
Bu arctan sonra büyük savaş var ve hem Zou'da Nekomamushi hem de Wano'da Big Mom, Robin'in ne kadar da özel olduğunun altını çizdi. Şimdiyse Dünya Hükümeti yapıyor bunu. Robin'i kurtarma hikayesinin başlayacağını anladığımda muhtemelen kendimi banlatmış olurum ve sizler de biri vardı, bunu öngörmüştü dersiniz.

Oda'nın, büyük savaş Marineford'dan çok daha etkileyici olacak dediği savaş bence Enies Lobby ile Marineford'u birleştirip daha güçlü karakterleri dövüştürme fikri. Çok fazla malzeme varken Oda gitti işi tüm diğer büyük Japon mangalarında olduğu gibi iradeye, genlere bağladı.

O yüzden hiç de rahat değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık