Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027: İnanılmaz Bir Felaket

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 152 65.5%
  • Orta

Kullanılan: 60 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luff ve yok etmek :) çok çok müttefik olur son savaşta :flaugh: zaten Luffy kimi indirdiyse son savaşta yardımına gelecek ya:oleyo2: Asıl Kaido savaşmayı bırakırsa "aha bu Joy Boy" diyerek o zaman nabacaz :hhh:
Hakikaten JoyBoy'u bekliyor olabilir Kaido. Mesela; Xebec DH'i yok etmek istiyor, Kaido da aynı şekilde. JoyBoy'da benzer bir amaca sahipse, o zaman Kaido Luffy'e yenilip JoyBoy olduğu kanaatine varırsa, yoluna çıkmamayı tercih edebilir. Kendi misyonunu Luffy'e yükler, inzivaya çekilir.

O değil de benim anlamadığım bir durum var. ODA bunları ayarlayamiyor cidden.

Oden 3.80 boylarında filan yanlış bilmiyorsam.

Zoro 1.80 filan, bu Odenin kılıçları ona özel olarak yapıldığına göre neredeyse Zoro boylarında olması lazım o kiliclarin. Nasıl oluyorda Zoronun diğer kiliclari ile aynı boyda olabiliyor bu Enma

O değil de benim anlamadığım bir durum var. ODA bunları ayarlayamiyor cidden.

Oden 3.80 boylarında filan yanlış bilmiyorsam.

Zoro 1.80 filan, bu Odenin kılıçları ona özel olarak yapıldığına göre neredeyse Zoro boylarında olması lazım o kiliclarin. Nasıl oluyorda Zoronun diğer kiliclari ile aynı boyda olabiliyor bu Enma
Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye, nerem doğru ki demiş :) biraz biz biraz e.Oda bazı şeyleri gözünde büyütmüş.

Cracker'dan açık ara zayıf adamı Jack'e yakın çizen mangakaya isyan et,1 milyar yahu bu herif nasıl olacak ama diyerek.Bana deme .d
Yok daha neler.Jack kaç mink sulonguyla dövüştü farkındasın dimi ? Üç silahşörle dövüştü ona gönderme en elit adamlar yani toplam 5 galiba birde.Peros güçlü ama Wanda ve Carrot’a beni yenebilirdin diyen adam.Güç farkı net yani.Cracker de en fazla Jack kadar iş yapar o da maksimumu.

Yok daha neler.Jack kaç mink sulonguyla dövüştü farkındasın dimi ? Üç silahşörle dövüştü ona gönderme en elit adamlar yani toplam 5 galiba birde.Peros güçlü ama Wanda ve Carrot’a beni yenebilirdin diyen adam.Güç farkı net yani.Cracker de en fazla Jack kadar iş yapar o da maksimumu.
Peros Jack'in yaptığından daha iyisini yaptı mink krallarıyla dövüşünde bu birincisi.Peros dövüşlerine hep hazırlıksız darbe yiyerek başladı (neko,wanda-carrot) bu ikincisi.Peros'un hali hazırda tek kolu yoktu,Jack'in aksine iyileşme faktörü de yoktu antik zoan olmadığı için bu üçüncüsü.O elit adamları geçelim Shishi hariç Wanda ile Carrot'tan güçlü olup olmadıkları belli değil.Kafasına 50 tonluk Queen'i yiyip Neko dövmüş olarak çiziliyor bu herif.Yaralı Neko bile uçan altılı üyelerinin çapının yetmeyeceği kesin olan birisi Jack'e göre üstelik.
Jack Peros'tan güçlü de açık ara falan değil yavaş yani.Cracker da bariz güçlü Jack'ten.Geçti artık o işler.

Zoro Asura açmadan King gibi g4 seviyesi birine dayanıyorsa 40 dk. Luffy'e rahatlıkla dayanırdı. Bir de buna bunun üstüne Asura'da eklenince 40 dk. çok rahat geçerdi en sonunda 40 dk. sonra yenerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık