Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027: İnanılmaz Bir Felaket

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 152 65.5%
  • Orta

Kullanılan: 60 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco bir bölümde, benim işim burada biter, şimdi sahneyi yıldızlara devrediyorum dedi ve bu laftan sonra Zoro bu vs'yi kazanamazsa, şerefli bir şekilde ölse bile itibarı zedelenir. Yaralı da olsa kazanır. Tahminen 2-3 bölüm King şov yapacak ama sonra Zoro yenecek ve 5-10 bölüm sonra burada, yaralı Zoro yc1 aldı, Sanji ise yc2 almak için suit'e ihtiyaç duydu muhabbeti üzerinden fan savaşı çıkacak.

Son olarak, bir karakterin Luffy ile karşılaştıktan sonra karizmasını kaybetmemesi için hiç karizmasının olmaması lazım. Yonkou'ların düştüğü duruma her karakter düşebilir ve Luffy düşmanlarını öldürmez, onların hayallerini ve itibarlarını yok eder.

Insanlara işkence etmekten zevk alan bir sapık.
Orası öyle ama adam belki de Kaido'ya itaat etmeyenler için sadece bunu yapıyor olabilir de... Sonuçta bir bağlılığı var bu adamın ve çok prensip sahibi birisi gibi duruyor. Siz nasıl olurda benim kaptanıma karşı gelir ve onu hiçe sayarsınız gibi bir düşünce yapısı ile gaddar birine dönüşüyor olabilir.
Gerçi ateş cehennemden çıkmadır. Lunaria'nın da öyle iyilikler ülkesi olduğunu düşünmüyorum. Zebaniler topluluğu da olabilir.

Insanlara işkence etmekten zevk alan bir sapık.
Belkide insan ırkına işkence etmek istiyordur ve Kaido insan olmadığı için de ona katılmıştır. Lucci'de kan dökmeyi seviyor ve en rahat devlet güvencesi altında bu arzusunu gerçekleştirebiliyor. Koskoca Lucci bile devlet memuru olmanın önemini anlamış, yoksa özelde de gideri vardı.

Belkide insan ırkına işkence etmek istiyordur ve Kaido insan olmadığı için de ona katılmıştır. Lucci'de kan dökmeyi seviyor ve en rahat devlet güvencesi altında bu arzusunu gerçekleştirebiliyor. Koskoca Lucci bile devlet memuru olmanın önemini anlamış, yoksa özelde de gideri vardı.
Olabilir. Her ne olursa olsun, Luffy böyle bir kafa yapısı olan birini ekibine almaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık