Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026: Tennozan (Dönüm Noktası)

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    286
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'in, Luffy ve Kaido'nun kral hakilerini çarpıştırdıkları ve bulutları ikiye ayırdıkları şu sahneyi görmesini isterdim.

Ace en çok Luffy'nin bu güçlü halini görmeyi hakediyordu.

Erken gittin be Ace.Kardeşinin yonkolarla ezilmeden çarpışırken görmeyi en çok sen hakediyordun.???

Adaletsiz versuslar olmuş ama reis zamanında nasıl güçlü gözüktüyse artık kendinden üstte ki adamlara bile kafa tutabilecek bir hava sezmiş insanlar.

Ace'in, Luffy ve Kaido'nun kral hakilerini çarpıştırdıkları ve bulutları ikiye ayırdıkları şu sahneyi görmesini isterdim.

Ace en çok Luffy'nin bu güçlü halini görmeyi hakediyordu.

Erken gittin be Ace.Kardeşinin yonkolarla ezilmeden çarpışırken görmeyi en çok sen hakediyordun.???
Ace kardeşinin bu hallerini görseydi lanet olsun Akainu'nun önüne atladığım o güne derdi.

Daha biz Momo'nun ısırışını hazmedemedik ama bu bölüm Tengu'nun gösterilmesi boşa değildir diye düşünüyorum. Oden'in diğer kılıcını Momo'ya verecek ve Kaido'yu Momo kesecek gibi duruyor. :(

kusura bakmayın bölümle alakası yok ama şifre sıfırlamada eposta gelmıyor mu bu ıkıncı hesabım. hep aynı şifreyi kullanmama ragmen şifre hatalı diyor sıfırlamada yapamaıyorum eposta gelmediği için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık