Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026: Tennozan (Dönüm Noktası)

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    286
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır bu saçmalama seviyesiyle yıllardır beklediğimiz Mihawk, Dragon gibi adamlara da yazık olacak ona yanıyorum. Ulan madem artık bitirme düşüncen var bari Wano'da boş boş bölümler çizmeseydin. Ona sorsak zaten Wano'da boş bölüm çizmedim der. Dolu hali budur.
Op bitmiş selası okunuyor. Namazını da arc sonu kılarız. Veleddallin amin!

Dünya üzerinde hiçbir seri yoktur ki önemli bir dövüşü pas geçsin. Bu dövüşler bu eserlerin en beklenen zamanlardır hikayenin kritik ayrıntılarının açıklanması ile birlikte. Mangakalar için bulunmaz fırsattır yani. Bu adamda ise tam tersi var. Ben bazen merak ediyorum niye roman yazmamış da mangaka olmuş diye. Ara sıra sayfaların arasına karakterlerin tipini gösteren birkaç tane de çizim atardı mis gibi olurdu. Hem de istediği kadar ve istediği zaman yazardı. Çizdiği saçma sapan tonla bölümün ceremesini çekiyor şimdi. Hikaye yetişmeyecek diye tırsmaya başladı. Wano rezil halde devam ediyor ve öyle görünüyor ki elbafı da göremeyeceğiz bu şekilde.
çizemiyor kanka adam eskisi gibi değil o panelleri çizmeye yemiyor sadece gizem yaratıp mangasını korumaya çalışıyor. Son birkaç yıldır böyle.

Ya ne olacaktı, Çiçek Başkenti'nde tanıdığımız tek karakter kendisi onunla ilgili özel bir şeyler çıkabilir. Big Mom dövüşleri gayet olması gerektiği gibi, kadında yüzündeki küçük çizikler dışında bir hasar yok. Off panel olmasa daha keyifli olurdu ama bununla idare ediceğiz artık.

Kaido, Momo tarafından bağırttırılıyor diye bölüme kötü diye oy mu verilir. Momo'nun ısırmasını istedi Luffy, çünkü Momo'nun cesaretlenmesi gerekiyordu. Momo 8 yaşında bir velet değil artık. 28 yaşında şu anda. Yani tartışılan konu asılsız. Çatıya çıkan herkes Kaido'ya çığlık attırdı zaten.
Hitetsu sahnesi görmesek bir şey kaybetmezdik, Big Mom dövüşü de nasıl gayet olması gerektiği gibi? Bu kadının şimdiye işini bitirmesi lazım mantıken hadi bitiremedi diyelim o dövüşü izlemek okuyucunun hakkı değil mi? Aşağıda Yonko var ve biz önemsiz bir karaktermiş gibi sadece olduğu yerde durduğunu görüyoruz kaç bölümdür bunun mantıklı bir açıklaması olamaz. Öteki yandan diğer bir Yonko'nun da hala sekiz yaşında ki çocuğun aklına sahip biri tarafından çığlık attırıldığını görüyoruz. Saldırının fazla bir etkisi olmasa bile okuyucunun gözünde ağırlığını düşürüyor karakterin böyle sahneler. Luffy fanı olmayan birinin bu bölümden keyif almaması gayet normal. Siz önünüze ne koyulsa beğeneceğiniz için ne desem boş gerçi.

Hayır bu saçmalama seviyesiyle yıllardır beklediğimiz Mihawk, Dragon gibi adamlara da yazık olacak ona yanıyorum. Ulan madem artık bitirme düşüncen var bari Wano'da boş boş bölümler çizmeseydin. Ona sorsak zaten Wano'da boş bölüm çizmedim der. Dolu hali budur.
Op bitmiş selası okunuyor. Namazını da arc sonu kılarız. Veleddallin amin!
Sen daha bekle. BM yine 100 bölümlük bir arc olan Elbaf'ta yer alacak. Kadın panel sayısında tayfadakileri bile geçecek. Mihawk'a 5 sayfa yeter Oda'ya göre.

Umarım sonraki bölüm Luffy yine az çok dayak yer, o zaman bu sahnelerin güzelliğini görürüz. Göğü yaracak seviyeye gelmiş olabilir, gayet de güzel ama Kaido'yu hâlâ yenemez, bunun geçen seferki düşüşü gibi gösterilmesi gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık