Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tatlı komutanı hiyerarşi olarak şeker bakanının bir üstü.

Peros şeker bakanı, Cracker tatlı komutanı. Otomatik olarak üstü oluyor.

Peros şansölye ayrıca. Şansölyelik hemen hemen tüm devletlerde 1. Ya da 2. Adam demek oluyor.

Neyini satıyorum?
Katakuri > King
Smoothie > Queen
Cracker > Jack
Perospero > Who's Who (Hatta öyle ki YC4 neredeyse Canavar Korsanları'nın YC3'üne eşit)
... diyorum.
Sulong'un da çok güçlü bir şey olduğunu yeni öğrenmedik. Çöp Carrot bile Sulong halinde ne seviyelere çıkıyor.

Tabii: Jack ve Perospero
Daha kolay mı yendiler ? Sjsjsmsm aynı mangayı okuyoruz daha ? Who's who yanındaki adamlarla dalıyordu. Shigan yaptı kendi parmağı kırıldı. Jimbei bir koydu amel defteri kapandı

Enma neymissin sen bee sen olmasan zoro cöpmüşş perosu bile yenemzmiş hayir napıyo zoro'nun hakisini ilahi bi seviyeye mi cıkarıyor. kafadan seviye belirleniyor :hhh:

Neyini satıyorum?
Katakuri > King
Smoothie > Queen
Cracker > Jack
Perospero > Who's Who (Hatta öyle ki YC4 neredeyse Canavar Korsanları'nın YC3'üne eşit)
... diyorum.
Sulong'un da çok güçlü bir şey olduğunu yeni öğrenmedik. Çöp Carrot bile Sulong halinde ne seviyelere çıkıyor.

Tabii: Jack ve Perospero
Böyle düz mantık baktığınız için hep yanılıyorsunuz. Perospero yetenek olarak önde bir adam, illa ki fiziki olarak güçlü olmasına gerek yok ki ayriyeten fiziğine göre çok dayanıklı. Who's Who dediğin adam X Drake hariç en güçlü uçan altılı büyük ihtimal ile. Bu adamı Jack'in kolayca yenebileceğini sanıyorsan yanılıyorsun. Ama bu adamı Jinbe kılçık gibi ayırdı kaç bölüm önce. Sinirlendiği anda adamın canına okudu. Bak kimse bu dövüşün ilk sonlanmasını beklemiyordu, ama Jinbe hayvan gibi içinden geçti. Lamı cimi yok.

Peros Yc4 değil adamın kendi tayfasında var Yc4 zaten.Yc4-Yc3 arası bir adam Peros bunları yapmasına şaşmamak lazım yani.Bir üstü krakerdir tayfa içindeki ödüllerde bunu gösteriyor.Bence Jack daha iyi performans verdi bir kere dartanyan üçlüsünü falan indirmiş ama Peros da iyi iş çıkarmış.Cracker olsaydı sulong formlarına daha ters bir rakip olurdu muhtemelen g4 luffy gibi.Çünkü tek bir kişi bisküvi askerlerle uğraşıyor.

Bu bölümden benim anladığım Smoothie Oueen ve kingden güçlü olabilir.o_O
Smoothie'den yüksek etkili bir çamaşır makinesi olur anca.
Güçleri arşa çıksa ne yazar yav. Şu dakikadan sonra Smoothie One Piece hikâyesine ne kadar etki edebilir? El cevap hiç. Koca Vs Yonkou saga 200 bölümdür devam ediyor, kadın iki tane çamaşır sıktı o kadar. Arc bitişi çok uzak değil, Canavar üçlü son dövüşlerine girdiler, Onigashima Çiçek başkentine yaklaştı, Varis-i Ryumanın antik görevi devralarak çiçek başkenti semalarında ejder kesmeyi tekrarlanmasına çok az kalmış( ;) ) Smoothie Linlin'den güçlü olsa ne fark eder bu saatten sonra.

luffy beşinci yonkou olmuyor. yonkou zaten dörtlü gibi bir manaya geliyor. beşinci dörtlü gibi anlamsız bir tanımlama.

kaido,bigmom,shanks,wb yonkou idi, teach wb'nin yerine geçti, dörtlü bozulmadı.

şimdi luffy olurda kaido'yu yenerse, kaido artık yonkou olmayacak, yerine luffy dördüncü imparator olacak. dört imparator yani "yonkou" bozulmayacak.

ha sonra luffy korsan kral olarak anılmaya başladığında, ya yonkoular tamamen yok olmuş olacak yada diğerlerinin yenildiğini varsayarsak dört tane yeni imparator ortaya çıkacak.

Peros = Yaralı Jack
Drake seviyesi ideal onun için. Ölü haldeki Neko'yu yeniyor diyemi övülüyor bu adam ben hala anlamış değilim :/

İşte 9 kafası var ya 9 canı var diyebiliriz hawkins gibi. Onların hepsinin harcanması gerekiyor sanırım. Çakma Lord Voldemort, Tom Riddle
Olabilir. Fukurokuju, Orochi kınlarla karşılaştığında Orochi'ye ''bugün bir kez öldüğünüzü bilmiyorlar'' demişti ve sonrasında 6 kın da kafasını kesmişti Orochi'nin. 2 canı mı kaldı şimdi bu mantıkla :) :)
Bu arada Harry Potter serisine dair spoiler yedim sanırım ama önemli değil. En son Twilight'da oynayan abinin oynadığı filmi izlemiştim 7-8 sene evvel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık