Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başka nerelere gittin Wanoda Momonosuke Amca
Pokemon avına gittim
Momonosuke.........
Wano Pokemonu bu öyle Ash'in elindekiler kadar bol değilse de Wanoda da bir tane var
Momonosuke Amca hadi şu Pokemon avını anlat
Haa evet; bir gün arkadaşlarla Wano'ya gittik Sunny'den indik etrafa dağıldık elimde Luffy çatıya doğru uçuyoruz derken birden onu gördüm
Neyi
Pokemonu; Allah Allah boyu 1000M
Momonosuke.......
1000M değilse de 500M var
Momonosuke...................
Yani Pokemon kadar Pokemon hemen ejderha moduna girdim çatıya uçtum bende cesaret yok
Allahtan yanımda Luffy var; saldım üstüne :hıh: :artiz:
Luffy bunun karnına tak tak tak tak tak tak:mincika:

Üzülme kral zorodada var kral haki oda böler bı 100 bölüme
Luffy böldüyse ele ayağa düşmüştür o iş. Bölmese de olur. Biz başka şeyleri bölmenin derdindeyiz ;)

Üzülme Zoro’ya özel video yapacağım montaj olarak. :)
Gök yarılma olayına üzülmedim. Luffy'nin yaptığı her şey boyundan büyük, kendisinde emanet gibi duran şişirme şeyler çünkü. Heyecan yaratmıyor. Zoro yapsaydı daha etkili olurdu çünkü Zoro gücünün hakkını veren ve o gücü hissettiren bir karakter. İki karakter aynı güçte de olsa birinin verdiği ağırlık ve izlenim bambaşka. Biz Zoro'yu bu yüzden seviyoruz reyis ;)

Yılın en iyi bölümü geliyor demektir.
Yılın en iyi bölümü 923 değil miydi ? Yok o 2020'nindi sanırım. 1013'tü o zaman shhshsh.

Luffy böldüyse ele ayağa düşmüştür o iş. Bölmese de olur. Biz başka şeyleri bölmenin derdindeyiz ;)

Gök yarılma olayına üzülmedim. Luffy'nin yaptığı her şey boyundan büyük, kendisinde emanet gibi duran şişirme şeyler çünkü. Heyecan yaratmıyor. Zoro yapsaydı daha etkili olurdu çünkü Zoro gücünün hakkını veren ve o gücü hissettiren bir karakter. İki karakter aynı güçte de olsa birinin verdiği ağırlık ve izlenim bambaşka. Biz Zoro'yu bu yüzden seviyoruz reyis ;)

Yılın en iyi bölümü 923 değil miydi ? Yok o 2020'nindi sanırım. 1013'tü o zaman shhshsh.
1010 Zoro'nun kral haki açtığı bölüm en iyisiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık